فرماندار دشتستان:
بازرسان بهداشت محیط در تأمین سلامت جامعه در دوران کرونا نقش مؤثری داشته‌اند

6 مهر 1400
فرماندار دشتستان گفت: بازرسان بهداشت محیط در تأمین سلامت در دوران ویروس کرونا جامعه نقش مؤثری داشته‌اند.

فتح اله نوروزی در نشست با بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: بازرسان بهداشت محیط در دوران ویروس کرونا، پا به پای دیگر اعضای مجموعه بهداشت و درمان در تأمین سلامت جامعه نقش‌آفرینی کردند و برای توسعه سلامت در جامعه از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند.
 فرماندار دشتستان همچنین گفت: باید اهتمام ویژه‌ای به موضوع بهداشت محیط در جهان پس از کرونا داشته باشیم و در تقویت این حوزه بکوشیم و قطعاً بازرسان بهداشت محیط نقش ویژه‌ای در تحقق جامعه امن و سالم می‌توانند ایفا کنند.
نوروزی تأکید کرد: گشت‌های مشترک هدفمند با همکاری سایر دستگاه‌ها باید تقویت شود و تمامی دستگاه‌ها و مدیران اجرایی موظفند که با بازرسان بهداشت محیط همکاری نمایند و با اصناف و دستگاه‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، به طبق قانون برخورد جدی انجام خواهد شود.
وی همچنین اظهار کرد: کرونا به ما یاد داد که آگاهی و آموزش نقش بسیار مهمی در ارتقا سطح سلامت مردم دارد و در کنار بازدیدهایی که انجام می‌گیرد، باید در جهت فرهنگ‌سازی و آگاهی بخشی برای مردم برنامه‌ریزی مدونی تدوین و اجرا شود.
فرماندار دشتستان بیان کرد: ستاد مقابله با کرونا بر اساس گزارش‌ها و بازخوردهای که بازرسان بهداشت محیط در سطح شهر ارائه کرده‌اند، مصوبات تنظیم و به دستگاه‌های اجرایی ارسال‌شده است.
فرماندار شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: تنها راه برون‌رفت ما از این وضعیت، واکسیناسیون گسترده گروه‌های سنی اعلامی شده است و همه مردم باید توجه داشته باشند که با واکسیناسیون و رسیدن به ایمنی جمعی می‌توانند به روال زندگی قبل از کرونا برگردند.
در این نشست با حضور فرماندار و رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از بازرسان بهداشت محیط و فعالین گشت‌های مشترک با اهدای لوح یادبود تشکر و قدردانی به عمل آمد.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بهداشت.محیط     فرماندار.دشتستان     فتح.الله.نوروزی     کرونا     تجلیل    

تاریخ بروز رسانی:   6 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >