تأکید نماینده مردم دیّر در مجلس شورای اسلامی به انجام واکسیناسیون کرونا

10 مهر 1400
نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید به جریانات شکل‌گرفته برای بدبین کردن جامعه به انجام واکسیناسیون کرونا اهمیت داد.

حجت‌الاسلام موسی احمدی در آئین تجلیل از کارشناسان بهداشت محیط گفت: فعالیت‌های کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای در ایام کرونایی بزرگ و مصداق جهاد است.
وی افزود: حضور ایثارگرانه و فداکارانه کادر بهداشت و درمان در سنگر دفاع از سلامت و جان مردم کاری ستودنی و بزرگ است و بهترین تقدیر از مدافعان سلامت، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی توسط مردم است.
وی با بیان اینکه سلامتی نعمتی است که تا زمان بیماری در جامعه اتفاق نیفتاده اهمیت آن ناشناخته است، گفت: شیوع ویروس کرونا و ابتلای مردم به بیماری کووید ۱۹ اهمیت نگاه به حوزه سلامت را دو چندان کرد و یک‌بار دیگر به جامعه در مورد رعایت مسائل بهداشت محیط و عمومی هشدار داد.
نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با تأکید به انجام واکسیناسیون همگانی کرونا گفت: واکسیناسیون کرونا نیاز جامعه امروز ما است و نباید به جریانات شکل‌گرفته برای بدبین کردن جامعه به انجام واکسیناسیون اهمیت داد.
احمدی ادامه داد: امروز تکلیف است که به آنچه ستاد ملی کرونا می‌گوید عمل شود تا به زودی جامعه از شر این ویروس منحوس رهایی پیدا کند.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     تجلیل     نماینده.مجلس     حجت‌الاسلام.موسی.احمدی     شبکه.بهداشت.درمنا     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   10 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >