معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان:
۴۹۰۰دانش‌آموز تنگستانی واکسینه شدند

24 مهر 1400
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در راستای واکسیناسیون گروه‌های سنی ۱۲ تا ۱۸ سال تاکنون ۴هزار و ۹۴۸ نفر از این گروه سنی که ۷۲ درصد آن‌ها را شامل می‌شود نسبت به بیماری کرونا واکسینه شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، طیبه سپهری اهرمی بیان داشت: گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال یکی از مهمترین گروه‌های سنی هستند که با ورود بیماری کرونا با مشکل در امر تحصیل مواجه شده‌اند که امیدواریم با واکسیناسیون سریع این گروه سنی و با تصمیم ستاد ملی کرونا هر چه زودتر این مشکل حل شود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: بعد از رعایت پروتکل‌های بهداشتی تزریق واکسن مطمئن‌ترین راه پیشگیری از بیماری کرونا است و در این راه مشارکت مردم مهمترین نقش را ایفا می‌کند.
وی ادامه داد: تصور اینکه کودکان و نوجوانان به بیماری کرونا مبتلا نمی‌شوند و یا ابتلای به آن برای آن‌ها خطرآفرین نیست، تصور اشتباهی است لذا برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و بروز عوارض آن، واکسیناسیون امری ضروری محسوب می‌شود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با تأکید بر عدم ضرورت ثبت‌نام دانش‌آموزان در سایت واکسیناسیون اظهار داشت: دانش‌آموزان با والدین خود می‌توانند به مراکز خدمات جامع سلامت در تمام نقاط شهرستان مراجعه و واکسن خود را دریافت کنند.

انتهای پیام/ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     معاون.بهداشتی     طیبه.سپهری‌اهرمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >