رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر:
۷۰ نفر از مدافعان سلامت استان بوشهر به حرم رضوی اعزام شدند /گزارش تصویری

16 آبان 1400
رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر از اعزام ۷۰ نفر از مدافعان سلامت استان به حرم رضوی خبر داد.

دکتر مرادعلی فولادوند اظهار داشت: این افراد، اعضا بسیج جامعه پزشکی (بهیار، پیراپزشک) و بسیجیانی هستند که در حوزه سلامت و همه‌گیری کرونا کمک‌های ارزشمندی را در زمینه واکسیناسیون و درمانگاه‌های سرپایی انجام دادند که از تمام شهرستان‌ها انتخاب شدند.
فولادوند گفت: باهدف تکریم و تجلیل از کادر بهداشت و درمان جبهه سلامت استان بوشهر، تعداد ۷۰ نفر از کادر درمان مقابله با کرونا از محل عوائد موقوفات استان صبح امروز به مشهد مقدس اعزام شدند.
رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: تمامی هزینه‌های اعزام کادر درمان مقابله با کرونا به مشهد مقدس اعم اعزام و اسکان و پذیرایی توسط اوقاف استان بوشهر و از محل عواید موقوفات تأمین گردیده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر نیز از اجرای هشتمین طرح زائران حرم رضوی در بوشهر خبر داد و اظهار داشت: این طرح در راستای اجرای امینانه نیت واقفان خیراندیش در استان اجرایی خواهد شد.
حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور تصریح کرد: در هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی، تعداد ۷۰ نفر از رزمندگان جبهه سلامت کادر درمان مقابله با کرونا استان به حرم رضوی مشرف شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر خاطرنشان کرد: این افراد شامل کادر درمان از شهرهای مختلف استان هستند که توسط دانشگاه علوم پزشکی به اوقاف معرفی و طی مراسمی به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی گفت: زائران حرم رضوی طی دو دستگاه اتوبوس از مرکز فرهنگی قرآنی عباس بن علی (ع) بوشهر راهی مشهد مقدس شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: یکی از نیات واقفین در استان بوشهر اعزام زائران به حرم علی بن موسی‌الرضاست که در همین خصوص مرحوم زائر حسین ریزی قسمتی از اموال خود را برای اعزام زائران حرم رضوی وقف کرده است.
حجت‌الاسلام اسماعیل‌پور افزود: سال‌ها اعزام گروه‌های مختلف را انجام می‌دادیم و امسال تصمیم گرفته شد زائران حرم امام رضا (ع) از جبهه سلامت باشند. تا تجدیدقوا کرده و با نیروی مضاعف به درمان بیماران بپردازند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر اضافه کرد: امروز نیز ۷۰ نفر از جبهه سلامت استان با دو دستگاه اتوبوس عازم حرم رضوی می‌شوند که رفت‌وبرگشت ۸ روز است.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
مدافعان.سلامت     مشهد.مقدس     بسیج.جمعه.پزشکی     دکتر.مرادعلی.فولادوند        

تاریخ بروز رسانی:   16 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >