سرپرست بیمارستان برازجان:
بازنگری فرآیندهای درمانی باعث ارتقاء کیفیت و مطلوبیت خدمات ارائه‌شده می‌شود

12 دی 1400
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: بازنگری و ارتقاء فرآیندهای درمانی باعث ارتقاء کیفیت و مطلوبیت خدمات ارائه‌شده به بیماران عزیز و مراجعین به بیمارستان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، شهرام جلال پور در جلسه مشترک مدیران اجرایی و پرستاری بیمارستان با اعضای نظام پرستاری شهرستان دشتستان اظهار داشت: نیاز واحد آموزش بیمارستان به تشکیل تیم‌های تخصصی آموزشی در بیمارستان محرز بوده و حتی باید از تجربیات آموزشی بیمارستان‌های موفق در امر آموزش استفاده نمائیم.
جلال پور با اشاره به طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان بیان داشت: سر و سامان دادن به بخش اورژانس بیمارستان دغدغه اصلیم در ابتدای شروع خدمت در بیمارستان شهید گنجی برازجان بوده و هم‌اکنون نیز هست، لذا بیشترین توان کاری خود را در جهت بهبود وضعیت فیزیکی و ساختمانی و به‌خصوص نیروی انسانی متخصص بخش اورژانس به کار گرفته‌ام.
وی ضمن اشاره به اقدامات انجام‌شده در بخش اورژانس بیمارستان شهید صادق گنجی اظهار کرد: البته پیشرفت‌های قابل قبولی هم در بحث سخت‌افزاری (بهینه‌سازی فضای فیزیکی) و هم در بحث نرم‌افزاری (نیروی انسانی متخصص همچون پزشک و پرستار) حاصل‌شده است ولی کماکان نیاز به ارتقا در سطوح مختلف داریم و بایستی این مسئله را در اولویت کاری خود همواره مدنظر داشته باشیم .
وی از همراهی نظام پرستاری دشتستان در دوران کرونا تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: بی‌شک بدون حمایت پشتیبانی و هماهنگی اعضای نظام پرستاری دشتستان موفقیت‌های قابل قبولی نصیب ما نخواهد شد، چرا که هدف بیمارستان و نظام پرستاری یکی است که همانا ارائه خدمات درمانی باکیفیت و مطلوب به بیماران و مراجعین محترم است.
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: آموزش‌های عملی مداوم در بخش‌های بیمارستان برازجان جایگزین آموزش‌های متداول فعلی می‌شود.
وی بیان کرد: محور حرکت ما در بحث آموزش باید جایگزین کردن آموزش‌های عملی مداوم و مستمر در بخش‌ها به‌جای برگزاری آموزش‌های کلاسیک و متداولی در سالن‌های کنفرانس باشد.
جلال پور با تأکید بر نیاز آموزش مداوم برای همه پرسنل شاغل در بیمارستان تصریح کرد: امروزه ما در حوزه‌های پزشکی و پرستاری جهت بهبود عملکردهای علمی، نیاز به آموزش و به‌خصوص تغییر رویه آموزشی داریم.
ناصر محمدی سرپرست رئیس نظام پرستاری شهرستان دشتستان نیز به تشریح پاره‌ای از مشکلات پرستاران عضو نظام پرستاری دشتستان پرداخت و پیشنهادهایی هم از طرف وی و سایر اعضای هیئت‌مدیره نظام پرستاری دشتستان، به جهت حل مسائل موجود مطرح شد .
انتهای پیام/ ب.ا- 4080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سرپرست.بیمارستان.شهید.صادق.گنجی.برازجان     شهرام.جلال.پور     نظام.پرستاری.دشتستان     ناصر.محمدی    

تاریخ بروز رسانی:   14 دی 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >