سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خبر داد؛
بخش همودیالیز در بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان راه‌اندازی شد

21 دی 1400
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: بخش همودیالیز در بیمارستان شهید گنجی برازجان با دو تخت راه‌اندازی و به بهره‌برداری رسید.

شهرام جلال پور در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ضمن اشاره به تغییرات ساختمانی در قسمتی از بخش داخلی مردان جهت ایجاد بخش همودیالیز اظهار داشت: بخش همودیالیز بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در قسمتی از بخش داخلی مردان راه‌اندازی شده است.
وی تصریح کرد: در این پروژه با احتساب هزینه خرید دو دستگاه ماشین دیالیز و سایر تجهیزات جانبی و همچنین تغییرات ساختمانی لازم جهت بهینه‌سازی عمرانی بخش، اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان هزینه شده است.
جلال پور در ادامه با اشاره به لزوم راه‌اندازی این بخش در بیمارستان شهید صادق گنجی اظهار داشت: با تجهیز و راه‌اندازی این بخش خیلی از مشکلات بیماران بستری و به‌خصوص مشکل انتقال و جابجایی بیمار به بیمارستان 17 شهریور و بلعکس برداشته شده و بیماران عزیز می‌توانند این خدمت را خیلی ایمن‌تر دریافت نمایند.
وی همچنین بیان داشت: انجام دیالیز اورژانسی بیماران بستری همواره به‌عنوان یک مسئله حاد برای بیماران و یک معضل درمانی برای پرستاران و پزشکان بیمارستان شهید گنجی مطرح بوده و لذا با اجرای این طرح مشکلات مزبور به نحو شایسته مرتفع شده است.
جلال پور با اشاره به محل اعتبارات هزینه شده در اجرای این طرح تصریح داشت: اعتبارات لازم برای راه‌اندازی این بخش از محل منابع اعتباری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام‌گرفته است.
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مسئولین دانشگاهی به‌خصوص رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و واحد بیماری‌های خاص معاونت درمان، در راه‌اندازی و تجهیز بخش همودیالیز شهید صادق گنجی بیان داشت: مراجعین عزیز و بیماران محترم بستری در بیمارستان شهید گنجی لایق دریافت بهترین نوع خدمات درمانی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در اسرع وقت می‌باشند، لذا همه تلاش مجموعه بیمارستان شهید صادق گنجی رسیدن به این هدف که همانا رفاه و آسایش هر چه بیشتر بیماران است، خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، کماکان بخش همودیالیز بیمارستان 17 شهریور برازجان با 23 تخت دیالیز مشغول خدمت‌رسانی به بیماران نیازمند به دیالیز است.
انتهای پیام/ ب.ا 4080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
راه‌ادنازی     بخش.همودیالیز     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   21 دی 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >