خارج کردن تومور بزرگ بیضه از لگن بیمار 35 ساله در بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان

26 دی 1400
جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان از خارج کردن تومور بزرگ بیضه از لگن بیمار 35 ساله در این بیمارستان خبر داد.

دکتر کیان امیدبخش در گفتوگو با روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اظهار داشت: بیمار آقایی 35 ساله با احساس ناراحتی در ناحیه لگن و درد شدید مراجعه کرده و پس از انجام معاینات پزشکی، آزمایش‌های لازم و سی‌تی‌اسکن لگن متوجه شدیم که بیضه راست وجود نداشته و بیمار دارای توده بزرگ لوبوله لگنی بود.
وی افزود: بیمار با تشخیص تومور بیضه نزول نکرده در بیمارستان شهید گنجی بستری و پس انجام اقدامات لازم مورد عمل جراحی قرار گرفته و توده به‌طور کامل برداشته و نمونه جهت بررسی بیشتر به آزمایشگاه پاتولوژی فرستاده شد.
دکتر امیدبخش همچنین توصیه کرد: معاینه بیضه بچه‌ها در بدو تولد و همچنین یک‌سالگی ضروری بوده و بیضه درون کانال قابل مدارا نبوده و باید حتماً تحت درمان قرار بگیرد تا مانع از بروز این‌چنین رویدادی در آینده برای فرد گردد.
جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری بیمارستان شهید صادق گنجی، از تیم جراحی شامل کارشناسان اتاق عمل حمیدرضا ذاکر زاده و محمد کریمی و همچنین تیم بیهوشی دکتر محمدرضا شفاف متخصص بیهوشی و زهره رئیسی کارشناس بیهوشی که در این عمل موفقیت‌آمیز ایشان را همراهی نمودند، تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان بیمار پس از دریافت مراقبت‌های پرستاری و توصیه‌های لازم پزشکی باحال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شد.
انتهای پیام/ ب.ا- 4080

کلمات کلیدی:
توده.لگنی     تومور.بیضه     جراح.متخصص.کلیه     بیمارستان.شهید.گنجی     دکتر.کیان.امیدبخش    

تاریخ بروز رسانی:   26 دی 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >