معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بستری‌های کرونایی در استان بوشهر بیش از دو برابر شده است

6 بهمن 1400
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بستری‌های کرونایی در استان بوشهر بیش از دو برابر شده است، این افزایش در کمتر از دو هفته صورت گرفته است.

دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان در نشست اضطراری هیئت‌رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: روند افزایش کرونا در استان بوشهر نگران‌کننده است.
وی با بیان اینکه هر هفته روند افزایشی شیوع کرونا در استان بوشهر بیشتر شده است تصریح کرد: یکی از شاخص‌هایی که ملاک تصمیم‌گیری نیز برای رنگ‌بندی و اعلام محدودیت‌های کرونایی قرار می‌گیرد درصد مثبت نمونه‌های کرونا است که در ابتدای دی‌ماه 5 درصد در استان بوشهر بوده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: درصد مثبت نمونه‌های کرونا در استان بوشهر در نیمه دی‌ماه 11 درصد، اواخر دی‌ماه 20 درصد و روز سه‌شنبه 5 بهمن ماه 36 درصد بوده است.
دکتر خواجه‌ئیان اضافه کرد: افرادی که از استان‌های دیگر به خاطر آب‌وهوا وارد استان بوشهر می‌شوند نگران‌کننده است و همچنین ابتلای افراد سالمند، دانش آموزان و ابتلای افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای نیز در حال افزایش است بنابراین باید محدودیت‌های کرونایی با تصویب ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر اعمال شود.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست.اضطراری     کرونا     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان        

تاریخ بروز رسانی:   6 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >