در اولین روز دهه مبارک فجر؛
تجدید پیمان اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با امام راحل و شهدا در جوار شهید گمنام دانشگاه

13 بهمن 1400
در دوازده بهمن ماه و در اولین روز از دهه مبارک فجر اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خاتمه دوره دانش افزایی اساتید در کنار تربت شهید گمنام دانشگاه با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید پیمان کردند.

دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن ابراز خرسندی از حضور اساتید در دوره دانش افزایی اساتید بیان کرد: اساتید تمام تلاش خود را در کرسی‌های درس جهت ارتقای علمی، فرهنگی و مذهبی دانشجویان انجام دهند تا جوانان ما مدیران لایق و صالح و پیرو خط ولایت باشند.
دکتر مرادعلی فولادوند اظهار داشت: شهدای انقلاب اسلامی با پیروی از امام امت و نفوذی که کلام امام در دل‌های این جوانان داشتند به مقصد رسیدند، برما واجب بوده که ما اساتید دانشگاه باید تمام تلاش خود را جهت حفظ و پیشبرد آرمان‌های انقلاب اسلامی انجام دهیم .
وی افزود: کارگاه سه روزه دانش افزایی اساتید با دو موضوع معنویت دینی و معنویت سکولار و مبانی و مهارت‌های آموزشی با حضور اساتید و اعضای هیات علمی بصورت حضوری در پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان کرد: این کارگاه سه روزه با حضور دو نفر از کارشناسان مرکز هم‌اندیشی اساتید دانشگاه های کشور دکتر ابوالفضل غفاری و دکتر ابوالفضل روحی برگزار شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دهه.فجر     تجدید.پیمان     دبیر.هم‌اندیشی.اساتید     دکتر.مرادعلی.فولادوند    

تاریخ بروز رسانی:   13 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >