نماینده وزیر بهداشت در سفر به بوشهر:
نیازهای حوزه سلامت استان بوشهر اولویت‌بندی شود/ گزارش تصویری

14 بهمن 1400
نماینده وزیر بهداشت در سفر به استان بوشهر گفت: کادر جدید مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باید بامطالعه و شناخت دقیق نقاط قوت و ضعف حوزه سلامت، نیازهای این حوزه در استان بوشهر را اولویت‌بندی کند.

دکتر یونس پناهی در آئین تکریم و معارفه روسای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دولت جدید با شعار عدالت محوری و فساد ستیزی کار خود را آغاز نمود و این شعار در حوزه سلامت نیز موردتوجه ویژه قرار گرفت و برنامه عدالت و تعالی در حوزه سلامت نیز بر همین اساس توسط مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبیین و ابلاغ شد.
دکتر پناهی با اشاره به تأکید علما و صاحب‌نظران کشور به انجام و تکمیل واکسیناسیون افزود: واکسیناسیون برگ برنده کنترل پاندمی کرونا در کشور است، اگر می‌خواهیم به نتیجه مطلوب برسیم نباید بدنه عمومی جامعه را نسبت به واکسن بدبین کنیم.
وی عنوان داشت: نیازهای حوزه درمان، بهداشت، آموزش، تحقیق و دیگر خدمات حوزه سلامت را باید با نگاه عدالت محور دید و متناسب با آن پیش رفت.
دکتر پناهی با تقدیر از پیشرفت‌های حوزه سلامت استان بوشهر در دوران مسئولیت دکتر کشمیری عنوان داشت: روند رشد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باوجود مشکلات و به‌ویژه دشواری‌های دوران کرونا، مثبت بوده و در حوزه عمرانی کارهای خوبی به ثمر نشسته است.
معاون تحقیقات و فن‌آوری وزارت بهداشت با آرزوی موفقیت برای دکتر ملکی زاده تصریح کرد: حضور مدیری جوان، باانرژی و با برنامه در رأس حوزه سلامت استان بوشهر فرصتی ارزشمند است.
وی در بخشی از سخنان خود بابیان اینکه ارتقاء حوزه آموزش در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باید هدفمند باشد تصریح کرد: آنچه در استان بوشهر لازم است، ارتقاء اعضای هیئت‌علمی به‌منظور رفع نیازی‌های این استان در حوزه بهداشت و درمان باید باشد.
معاون تحقیقات و فن‌آوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: در حوزه تحقیقات و پژوهش با جدیت از تلاش دانشمندان و محققان این دانشگاه حمایت خواهیم کرد.
دکتر یونس پناهی گفت: حضور خیرین در پروژه‌های نظام سلامت بسیار ارزشمند است و باید در استان بوشهر نیز این مقوله پررنگ شود.
وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های دکتر کشمیری و آرزوی موفقیت برای دکتر ملکی زاده خاطرنشان کرد: برای جلب رضایت مردم از خدمات بهداشتی و درمانی آماده همکاری و حمایت از متولیان حوزه سلامت در استان بوشهر هستیم.
آئین تکریم و معارفه روسای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور دکتر یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و به دلیل وضعیت قرمز کرونایی تنها با حضور اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
در این آئین دکتر حسن ملکی زاده به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی و از زحمات دکتر سعید کشمیری در طول دوران تصدی ریاست دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تکریم.معارفه     دکتر.کشمیری     دکتر.ملکی‌زاده     معاون.وزیر     معاون.تحقیقات     معارفه.سرپرست    

تاریخ بروز رسانی:   14 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >