فرماندار شهرستان دیر:
افق روشنی در توسعه حوزه بهداشت و درمان وجود دارد/ صنایع به مسئولیت‌های اجتماعی خود درزمینهٔ بهداشت و درمان به‌خوبی عمل‌نکرده‌اند/ گزارش تصویری

2 اسفند 1400
فرماندار شهرستان دیر گفت: اراده‌ای که در ریاست جدید دانشگاه علوم پزشکی و معاونین ایشان وجود دارد دورنمای توسعه حوزه بهداشت و درمان استان روشن می‌بینم.

یونس باربرز در دیدار با سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: حضور و بازدید میدانی معاون جدید درمان دانشگاه از بیمارستان‌ها در اولین روزهای پس انتصاب نشان از روحیه جهادی و اعتقاد به حل مشکلات در میدان دارد.
وی بابیان اشاره به مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر افزود: مردم و مسئولین انتظار تقویت حوزه درمان شهرستان دارند و این مطالبه به حقی است که باید محقق شود.
لزوم تعامل بیشتر صنایع شیمیایی فعال در منطقه
باربرز با تأکید بر ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی توسط صنایع شیمیایی فعال در منطقه گفت: متأسفانه صنایع به تعهدات خود در این زمینه به‌خوبی عمل‌نکرده‌اند و لازم است تعامل بهتر و بیشتری با محیط پیرامونی و میزبانان خود داشته باشند.
فرماندار شهرستان دیر افزود: با تمام توان در کنار مجموعه شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی برای حل مشکلات بهداشتی درمانی مردم هستیم و قطعاً در کمیته برنامه‌ریزی نگاه ویژه‌ای به این حوزه داریم.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در سفر کاری به جنوب استان بوشهر ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان که با همراهی احمد غریبی فرماندار شهرستان کنگان بود از بخش‌های مختلف این بیمارستان نیز بازدید کرد و در نشست‌های جداگانه با تیم مدیریتی و پزشکان بیمارستان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان کنگان قرار گرفت.
دکتر احمد یزدان پناه در ادامه سفر خود به جنوب استان بوشهر با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید با کارکنان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان دیر قرار گرفت.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر همچنین در نشست صمیمی با یونس باربرز فرماندار دیر به تبادل‌نظر در خصوص مسائل و مشکلات حوزه درمان این شهرستان و راهکارهای رفع آنها پرداخت.
انتهای پیام / ح.ن 3050
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     فرماندار     یونس.باربرز     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >