فرماندار شهرستان کنگان:
حجم مراجعین صنعت به بیمارستان کنگان بالا و کمک‌های آن‌ها قطره‌چکانی است/ لزوم حمایت کامل نفتی‌ها از مرکز درمانی استان بوشهر

2 اسفند 1400
فرماندار شهرستان کنگان گفت: حجم مراجعین صنعت به بیمارستان کنگان بسیار بالا و کمک‌هایی که می‌کنند قطره‌چکانی است از همین رو انتظار از مدیران این صنایع، تعامل مؤثر و کامل است.

 احمد غریبی در حاشیه بازدید سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بیمارستان کنگان به‌عنوان قطب درمان جنوب استان بوشهر، عمده مراجعین شهرستان‌های کنگان، دیر، جم و عسلویه را پوشش می‌دهد.
وی افزود: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان به تعداد زیادی از کارکنان صنعت مستقر در جنوب استان بوشهر و خانواده این عزیزان خدمات ارائه می‌دهد.
فرماندار شهرستان کنگان عنوان کرد: حجم مراجعین به بیمارستان کنگان چند برابر ظرفیت این مرکز درمانی است که عمده آن به خاطر وجود صنعت است.
غریبی گفت: تاکنون کمک‌هایی از سمت صنعت به بیمارستان کنگان شده است اما انتظار ما خیلی بیش از این است و نباید این کمکها قطره‌چکانی و در این حد بماند.
وی بابیان اینکه کمک‌های اصطلاحاً قطره‌چکانی صنعت به بیمارستان امام خمینی (ره) مانند یک مسکن کوچک است، ادامه داد: تعداد مراجعین صنعت به بیمارستان کنگان بسیار بالا و کمک‌هایی که می‌کنند قطره‌چکانی است؛ این کمک‌ها در شأن مردم و موردقبول نیست.
فرماندار شهرستان کنگان اظهار کرد: باید هرچه سریع‌تر کارگروهی برای همین منظور تشکیل دهیم تا بتوانیم به شکلی مؤثرتر از صنعت مطالبه گری کنیم، شأن مردم ما بیش از کمک‌های قطره‌چکانی است که انجام می‌شود.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در سفر کاری به جنوب استان بوشهر ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان که با همراهی احمد غریبی فرماندار شهرستان کنگان بود از بخش‌های مختلف این بیمارستان نیز بازدید کرد و در نشست‌های جداگانه با تیم مدیریتی و پزشکان بیمارستان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان کنگان قرار گرفت.
دکتر احمد یزدان پناه در ادامه سفر خود به جنوب استان بوشهر با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید با کارکنان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان دیر قرار گرفت.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر همچنین در نشست صمیمی با یونس باربرز فرماندار دیر به تبادل‌نظر در خصوص مسائل و مشکلات حوزه درمان این شهرستان و راهکارهای رفع آنها پرداخت.

انتهای پیام/ م. ص 4020
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     فرماندار     احمد.غریبی     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >