سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
کنگان باید به مرکز تخصصی درمان جنوب استان بوشهر تبدیل شود/ لزوم حمایت همه جانبه صنایع مستقر در استان/گزارش تصویری

2 اسفند 1400
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان باید به مرکز تخصصی درمان جنوب استان بوشهر تبدیل شود.

دکتر احمد یزدان‌پناه در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط تیم مدیریتی جدید حوزه سلامت نگاه عادلانه در حوزه سلامت در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
وی با بیان اینکه صنایع مستقر در استان بوشهر به حوزه درمان توجه ویژه کند افزود: توجه جدی به توسعه کمی و کیفی درمان در استان بوشهر به‌ویژه جنوب استان مد نظر است.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: برای توسعه کمی و کیفی حوزه سلامت به‌ویژه حوزه درمان استان بوشهر نیازمند حمایت و همکاری ویژه صنایع، بخش دولتی و خیرین هستیم.
وی بیان کرد: با توجه به حضور صنایع متعدد و پرخطر در استان بوشهر باید بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان را برای مقابله با خطرهای احتمالی آماده و تقویت کرد که در این راستا صنایع باید نقش حمایتی خود را به صورت ویژه ایفا کنند.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در سفر کاری به جنوب استان بوشهر ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان که با همراهی احمد غریبی فرماندار شهرستان کنگان بود از بخش‌های مختلف این بیمارستان نیز بازدید کرد و در نشست‌های جداگانه با تیم مدیریتی و پزشکان بیمارستان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان کنگان قرار گرفت.
دکتر احمد یزدان‌پناه در ادامه سفر خود به جنوب استان بوشهر با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید با کارکنان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان دیر قرار گرفت.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر همچنین در نشست صمیمی با یونس باربرز فرماندار دیر به تبادل‌نظر در خصوص مسائل و مشکلات حوزه درمان این شهرستان و راهکارهای رفع آنها پرداخت.

انتهای پیام / م. غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
سرپرست.معاونت.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     یمارستان.امام.خمینی(ره)     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >