سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
پرداخت مطالبات پرسنلی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار دارد

2 اسفند 1400
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: پرداخت مطالبات پرسنلی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار دارد و به جد پیگیر این موضوع هستیم.

دکتر احمد یزدان پناه در حاشیه بازید میدانی از بیمارستان امام هادی (ع) دیر اظهار داشت: کارکنان بیمارستان در خط مقدم جبهه مقابله با کرونا به‌صورت جهادی عمل کردند.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید با کارکنان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و گفت: تقدیم ۳۰۰ شهید سلامت در سطح کشور نشان از روحیه ایثار و ازخودگذشتگی کارکنان بهداشت و درمان است که این روحیه باید پاس داشته شود.
وی افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی توسط مردم بهترین قدرشناسی و ارج نهادن به زحمات کادر درمان است.
دکتر یزدان پناه افزود: در راستای افزایش توان مدیریتی، آموزش مدیران پرستاری بیمارستان‌های سطح استان و کارشناسان ستادی دانشگاه با همکاری دانشگاه تهران و دفتر پرستاری برنامه‌ریزی‌شده است و طی مدت سه ماه در تهران اجرا می‌شود.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر تصریح کرد: بیمارستان امام هادی (ع) دیر دارای زیرساخت‌های خوبی است و ظرفیت خوبی برای تبدیل به مرکز تخصصی زنان و زایمان جنوب استان دارد.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در سفر کاری به جنوب استان بوشهر ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان که با همراهی احمد غریبی فرماندار شهرستان کنگان بود از بخش‌های مختلف این بیمارستان نیز بازدید کرد و در نشست‌های جداگانه با تیم مدیریتی و پزشکان بیمارستان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان کنگان قرار گرفت.
دکتر احمد یزدان پناه در ادامه سفر خود به جنوب استان بوشهر با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید با کارکنان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان دیر قرار گرفت.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر همچنین در نشست صمیمی با یونس باربرز فرماندار دیر به تبادل‌نظر در خصوص مسائل و مشکلات حوزه درمان این شهرستان و راهکارهای رفع آنها پرداخت.
انتهای پیام / ح.ن 3050
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    سرپرست.معاونت.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.امام.هادی.(ع)     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >