بازدید سرزده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از شهرستان دشتی در ایام تعطیلات نوروز/ گزارش تصویری

3 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ایام تعطیلات نوروز به‌صورت سرزده از بیمارستان زینبیه (س) و مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی خورموج بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر حسن ملکی زاده برای بررسی وضعیت بهداشت و درمان شهرستان دشتی در رأس هیئتی و به‌صورت سرزده به این شهرستان سفر کرد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بیمارستان زینبیه (س) این شهرستان و قسمت‌های مختلف آن بازدید کرد و همچنین در این بازدید از نزدیک با کادر درمانی این بیمارستان در خصوص موضوعات مختلف از جمله مشکلات آنان و نحوه رسیدگی به بیماران و مسافرین در ایام تعطیلات نوروز به گفت‌وگو پرداخت.
دکتر ملکی زاده در ادامه بازدید سرزده به شهرستان دشتی از مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی خورموج نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و خدمات ارائه‌شده بهداشتی به شهروندان قرار گرفت.
در این بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، هدایایی را به کادر زحمتکش شیفت بیمارستان و از مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی خورموج به‌عنوان عیدی اهدا کرد.
در این بازدید دکتر حیدر عزیز نژاد سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر قاسم برجوئی فرد سرپرست معاونت بهداشتی، دکتر عبدالرحیم دادجو رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر و سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام/ م.غ 1023

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
سرپرست.دانشگاه     علوم.پزشکی.بوشهر     حسن.ملکی.زاده     تعطیلات.نوروزی     بازدید     بیمارستان.زینبیه.خورموج    

تاریخ بروز رسانی:   4 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >