در هفته اول تعطیلات نوروز؛
حدود 10 هزار خدمت بهداشتی و درمانی به بیماران در دشتستان ارائه شده است

8 فروردين 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در هفته اول تعطیلات نوروز در حدود 10 هزار خدمت بهداشتی و درمانی به مراجعین و مسافرین نوروزی در دشتستان ارائه شده است.

ماریا خویش دوست افزود: در شهرستان دشتستان تمامی مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در ایام تعطیلات نوروز فعال هستند و به مراجعین و مسافران خدمات ارائه می‌دهند و این 10 هزار خدمت شامل ویزیت پزشک عمومی، مراقبت مادران باردار و خدمات پرستاری بوده است.
خویشدوست همچنین تصریح کرد: علاوه بر مراکز خدمات جامع سلامت، مرکز دهان و دندان، آزمایشگاه مرکزی و مرکز مشاوره حین ازدواج و مراکز هیپوتیروئیدی نیز در این ایام فعال بوده‌اند و خدمات خوبی به مردم ارائه کرده‌اند.
وی در خصوص کلینیک‌ها و درمانگاه‌ها بیان کرد: کلینیک‌های سرپائی و درمانگاه‌های عمومی و تخصصی هم طبق برنامه از پیش تعیین شده فعال هستند و کلینیک شبانه‌روزی نوید در بخش خصوصی در کنار بیمارستان مهر و گنجی برازجان به بیماران خدمات پزشکی ارائه می‌دهد و در این زمینه قبل از تعطیلات نوروز، با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و نصب بنر به مردم اطلاع‌رسانی شده است تا باعث سردرگمی مردم نشود.
خویشدوست خاطرنشان کرد: در شهر برازجان علاوه بر کلینیک‌ها و درمانگاه‌ها، دو مطب پزشک عمومی نیز در سطح شهر در ایام تعطیل فعال بوده و در تمامی مراکز بهداشتی و درمانی سطح شهرستان علاوه بر پرسنل بهداشتی، پزشک و تیم سلامت برای خدمت‌رسانی به مردم حضور فعال دارند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان اظهار کرد: کلینیک تخصصی پزشکان 17 شهریور برازجان نیز از تاریخ 29 اسفندماه تا 16 فروردین 1401 طبق برنامه زمان‌بندی‌شده خدمات تخصصی به مراجعین ارائه می‌دهند و بیماران می‌توانند از خدمات تخصصی به تعرفه دولتی بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/ س.غ 3030
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خدمات.بهداشتی.درمانی     تعطیلات.نوروز     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر |گزارش تصویری

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >