ارائه بیش از 3 هزار خدمت به مراجعین بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه در هفته اول تعطیلات نوروز

8 فروردين 1401
رئیس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه از ارائه بیش از سه هزار خدمت به مراجعین به این بیمارستان در هفته اول تعطیلات عید نوروز خبر داد.

دکتر محمدعلی دریانورد در گفتوگو با روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه گفت: با توجه به توریستی بودن بندر گناوه و آمدن مسافران از اقصی نقاط کشور به این بندر در ایام ابتدایی عید، تمامی واحدهای بیمارستان جهت ارائه خدمت به مراجعین در آمادگی کامل قرار گرفتند.
وی افزود: در هفته اول تعطیلات بیش از سه هزار خدمت در این بیمارستان ارائه شد که حدود 1000 نفر به‌صورت سرپایی در اورژانس تحت مداوا قرارگرفته و در کمتر از 6 ساعت مرخص شدند.
رئیس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه بیان داشت: جهت رفاه حال همشهریان و مسافرین به توجه به تعطیلی مطب‌های شخصی پزشکان در سطح شهر، کلینیک تخصصی دولتی امام خمینی (ره) نیز با حضور متخصصین مختلف در ایام تعطیلات در مرکز شهر، اقدام به ارائه خدمت نمود.
وی ضمن برشمردن دلایل مراجعه به بیمارستان در این ایام تصریح کرد: با توجه به وجود انبوه مسافران در سطح شهر و شلوغی موجود، آمار بالایی از تصادفات را شاهد بودیم که روزانه به اورژانس مراجعه می‌کردند و اطفال نیز آمار بالایی را در این ایام به خود اختصاص دادند که بیشتر با علائمی نظیر تب، تشنج، استفراغ و مسمومیت‌های غذایی همراه بودند.
دکتر دریانورد ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال پزشکان، پرستاران و سایر همکاران پشتیبانی، اداری و همکاری صمیمانه خانواده‌های آن‌ها در ایام تعطیلات نوروز، اظهار داشت: امیدواریم نیمه دوم تعطیلات نوروز امسال با کمترین چالش در حوزه سلامت مردم و مسافران نوروزی سپری شود.
رئیس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خاطرنشان کرد: مردم باید در تجمعات متعدد در سطح شهر اعم از بازار، ساحل و برنامه‌های برگزارشده توسط ادارات مختلف، جهت جلوگیری از ورود به پیک بعدی کرونا، از استفاده وسایل حفاظت فردی غفلت نکنند.
انتهای پیام/ م.ک 4030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خدمات.بهداشتی.درمانی     دکتر.محمدعلی.دریانورد     بیمارستان.امیرالمومنین(ع)     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >