نیروهای داوطلب سالن‌های واکسیناسیون کووید 19 شهرستان گناوه تقدیر شدند

8 فروردين 1401
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از نیروهای داوطلب حاضر در سالن‌های واکسیناسیون کووید 19 این شهرستان تقدیر شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در جمع داوطلبین سلامت ضمن عرض تبریک سال نو و تقدیر از زحمات این عزیزان از ابتدای واکسیناسیون عمومی کووید 19 گفت: بی‌شک همه کارکنان بهداشت و درمان شهرستان مدیون تلاش‌ها و فعالیت‌های جهادی شبانه‌روزی شما هستند.
دکتر عصمت حیدری اظهار داشت: اگر امروز بیش از 164 هزار دوز واکسن کرونا در شهرستان تزریق‌شده است و آمار مرگ‌ومیر در اثر کرونا به حداقل رسیده است و طی دو روز گذشته هیچ بیمار کووید مثبتی در بیمارستان‌های شهر بستری نیست و بخش خالی از بیمار شده است، همه این‌ها مدیون زحمات شماست.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: شما نیروهای داوطلب حاضر در سالن‌های واکسیناسیون کووید 19 این شهرستان با حضور در کنار کارکنان ما در روزهای پرازدحام واکسیناسیون در گرمای تابستان و سرمای زمستان به امر واکسیناسیون عمومی علیه کووید 19 تسریع بخشیدید.
دکتر حیدری ضمن قدردانی از زحمات این عزیزان عنوان داشت: شما درزمانی به داد ما رسیدید که کمتر کسی قبول می‌کرد در ازدحام سالن‌های واکسن فعالیت کند، ان‌شاءالله اجر اخروی این کار در زندگی شما جاری و ساری باشد.
 در پایان این نشست از فعالیت‌های این عزیزان در امر واکسیناسیون کووید 19 تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام/ ک.آ 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
داوطلبین.سلامت     تقدیر     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >