فرماندار شهرستان دیر:
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دورافتاده‌ترین مناطق استان خدمات ارائه می‌دهد

9 فروردين 1401
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار شهرستان دیر در نشستی دوستانه با سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: وزارت بهداشت از معدود وزارتخانه‌هایی است که در دورافتاده‌ترین مناطق کشور خدمات ارائه می‌دهد.

یونس باربرز با تشکر از دغدغه دکتر ملکی‌زاده، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و دکتر قاسم برجوئی‌فرد سرپرست معاونت بهداشت و تیم جدید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نسبت به سلامتی مردم افزود: امید است که در دولت جدید با همتی که در مسئولان علوم پزشکی بوشهر وجود دارد بتوانیم اعتماد آسیب د‌یده مردم را ترمیم کنیم.
این مقام مسئول شهرستان دیر گفت: راه‌اندازی مجمع بزرگ خیرین دیر که ظرفیت بزرگی در این شهرستان است یکی از اهداف فرمانداری این شهرستان است که هر چه در توان دارد را برای ارتقا حوزه بهداشت به کار می‌گیرد.
وی با تأکید بر اینکه احترام به خیرین باعث افزایش و همراهی بیشتر آنان می‌شود گفت، شخصاً بارها شده است که با کوچکترین درخواستی از خیرین، آن‌ها کمک‌های خود را بی‌دریغ در اختیار فرمانداری قرار دادهاند.
ساخت پانسیون پزشکان برای ترغیب به ماندگاری در شهرستان دیر
فرماندار دیر با تأکید بر اینکه ساخت پانسیون پزشکان برای ترغیب به ماندگاری در شهرستان دیر کمک می‌کند گفت: با کمک‌های خیرین قرار است چند پانسیون برای پزشکان شاغل در شهرستان ساخته شود.
باربرز خاطرنشان کرد: برای جلب نظر پزشکان و نیروهای متخصص برای ماندگاری در مناطق محروم لازم است امتیازاتی در نظر گرفت که در نهایت این اقدامات به رضایت مردم منطقه منجر می‌شود.
انتهای پیام/ م.ب 2020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
فرماندار.شهرستان.دیر     یونس.باربرز     معاون.بهداشت.دانشگاه     دکتر.برجوئی.فرد     ارائه.خدمات.بهداشتی    

تاریخ بروز رسانی:   9 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >