فعالان و همیاران سلامت هلال‌احمر مشارکت‌کننده در مرکز تجمیعی واکسیناسیون در کنگان تجلیل شدند

20 فروردين 1401
در آئینی با حضور مسئولان و مقامات محلی، فعالان و همیاران سلامت هلال‌احمر که در مرکز تجمیعی واکسیناسیون و با شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان همکاری کرده بودند در مصلای شهدای محراب کنگان تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، معاون سیاسی  اجتماعی فرماندار شهرستان کنگان در این آئین گفت: بی‌شک بخش قابل‌توجهی از موج سفرهای نوروزی، بازگشایی دانشگاه‌ها و مدارس، رونق مجدد در کسب‌وکار و بازار مدیون تلاشگران عرصه سلامت است که ایثارگرانه با واکسیناسیون عمومی مردم زمینه سلامت و رفاه مردم را فراهم کردند.
غلامحسین زیبا بابیان اینکه کار گروه‌های جهادی هلال‌احمر نمونه روشن خدمت به خلق‌الله بود افزود: اقدام امام‌جمعه شهرستان کنگان در خصوص در اختیار گذاشتن مصلای شهدای محراب برای طرح واکسیناسیون ستودنی است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز گفت: همت مردم، ستاد مقابله با کرونا و به‌ویژه مدافعان سلامت و همراهی نیروهای جهادی هلال‌احمر در اجرای طرح واکسیناسیون مردم از آغاز شروع طرح تاکنون ستودنی است.
خلیل جوکار افزود: مصلای شهدای محراب شهرستان کنگان بخش قابل‌توجهی از نگرانی ما را در دوران واکسیناسیون مخصوصاً شرایط دشواری که با حضور گسترده مردم همراه بود برطرف کرد.
مسئول دفتر امام‌جمعه و رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان نیز گفت:  شهدای مدافع سلامت مایه افتخار کشورند، مدافعین سلامت مصداق بارز ایثارگران در دوران کرونا هستند و همه مدیون تلاش آن‌ها و ازخودگذشتگی خانواده‌هایشان هستیم.
ابوذر حسین پور تصریح کرد: همکاری نیروهای جوان و جهادی هلال‌احمر در حوزه واکسیناسیون برگ زرینی در دفتر خدمات صادقانه این قشر است، خوشحالیم که مصلای شهدای محراب، هم کانون عبادت و هم پایگاه سلامت مردم بود.
در این مراسم که به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و در مصلای شهدای محراب (مرکز واکسیناسیون) برگزار شد، از نیروهای جهادی هلال‌احمر کنگان تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از اواسط تابستان ۱۴۰۰ تاکنون، مصلای شهدای محراب به‌عنوان مرکز تجمیعی واکسیناسیون در اختیار ستاد کرونا و شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرارگرفته است.


انتهای پیام/ م. س.3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     همیاران.سلامت.هلال‌احمر     واکسیناسیون.کرونا     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   20 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >