فرماندار بوشهر:
حفظ سلامت مردم استان بوشهر بالاترین و اصلیترین اولویت است/ تلاش خود را در تأمین نیازهای مالی بیمارستان شهدای خلیج‌فارس خواهیم کرد

31 فروردين 1401
فرماندار بوشهر گفت: حفظ سلامت مردم بالاترین و اصلیترین اولویت است و باید همه ارگانها برای تحقق سلامت جامعه پای کار بیایند.

صالح رحیمی در نشست بررسی مسائل و مشکلات زیرساختی، تجهیزاتی و تأسیساتی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر اظهار داشت: با توجه به حساسیتی که در حوزه سلامت وجود دارد، نیاز است مراکز درمانی به‌روزرسانی بشوند.
وی تصریح کرد: برای رفع مشکلات بیمارستانی اعتباراتی به این بیمارستان تزریق خواهد شد تا بخشی از بدهی‌های آن پرداخت و برخی از مشکلات مرتفع شود.
رحیمی اضافه کرد: جمع‌آوری و مدیریت انواع پسماند به‌ویژه پسماند عفونی ازجمله موضوعات مهم و حساس حوزه بهداشت و سلامت مردم است که دستگاه‌های ناظر و مجری کارگروه سلامت و مدیریت پسماند، نباید نسبت به آن بی‌تفاوت باشند.
فرماندار بوشهر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بیمارستان شهدای خلیج‌فارس به خاطر بدهی ناشی از کرونا به مشکل برخورده است تمام تلاش خود را در تأمین نیازهای مالی این بیمارستان خواهیم کرد.
نشست بررسی مسائل و مشکلات زیرساختی، تجهیزاتی و تأسیساتی بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر با حضور دکتر احمد یزدان‌پناه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، صالح رحیمی فرماندار بوشهر، علی درویشی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر، حسین حیدری شهردار بوشهر و دکتر زهرا السادات جلالیان رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در سالن اجتماعات دکتر مشتاقی این بیمارستان برگزار شد.

انتهای پیام / م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     فرماندار     معاون.درمان     صالح.رحیمی     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.خلیج.فارس    
   

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >