سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان:
نظام سلامت مدیون تلاش‌ها و خدمات زحمتکشان و فعالین عرصه علوم آزمایشگاهی است

31 فروردين 1401
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: نظام سلامت مدیون تلاش‌ها و خدمات زحمتکشان و فعالین عرصه علوم آزمایشگاهی است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، شهرام جلال پور اظهار داشت: از ابتدای اپیدمی کرونا در سطح جهان و همچنین کشورمان ایران اسلامی، متخصصین و کارشناسان علوم آزمایشگاهی همواره پای‌کار بوده و در امر تشخیص به‌موقع بیماری بهترین خدمات را به مردم و بیماران محترم ارائه کردند.
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی در جلسه‌ای که به‌منظور تجلیل از کارکنان آزمایشگاه بیمارستان شهید صادق گنجی به مناسبت روز آزمایشگاه برگزار شده بود بیان داشت: بی‌شک متخصصین و کارشناسان علوم آزمایشگاهی به‌عنوان خط مقدم مبارزه با بیماری در امر تشخیص به‌موقع بیماری و عوامل بیماری‌زا مطرح بوده و در کار طبابت و تشخیص صحیح بیماری توسط پزشک معالج به‌عنوان بازویی توانا نقش مهم و مؤثری را عهده‌دار هستند.
جلال پور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همیشگی فعالین عرصه علوم آزمایشگاهی عنوان کرد: نظام سلامت همواره خود را مدیون زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل شریف و زحمتکش آزمایشگاه بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی می‌داند، چرا که به‌صورت شبانه‌روزی و با روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر همواره در ارائه خدمت به بیماران و مراجعین عزیز تلاش مستمر و بی‌وقفه‌ای را انجام می‌دهند.
وی در ادامه تصریح کرد: سی‌ام فروردین‌ماه که مقارن با گرامیداشت حکیم فرزانه و دانشمند ایرانی سید اسماعیل جرجانی است، به‌عنوان روز آزمایشگاه نام‌گذاری شده تا فرصت مغتنمی باشد که از زحمات و تلاش‌های مجدانه و خالصانه شما عزیزان تقدیر به عمل‌آوریم لذا ما همواره قدردان زحمات شما بوده و هستیم و ان‌شاءالله اجر و پاداش اصلی را خداوند نصیب همه شما خواهند نمود.
جلال پور همچنین با اشاره به آمار تست‌های انجام شده در آزمایشگاه بیمارستان شهید گنجی در سال 1400 اظهار داشت: در سال گذشته تعداد کل تست‌های انجام شده 573 هزار و 26 تست بوده و جمعاً 85 هزار و 605 نفر مراجعه کننده به بخش آزمایشگاه بیمارستان داشته‌ایم.
وی همچنین با اشاره به روند کاهشی بیماران بستری‌شده کرونایی در سطح کشور و به‌تبع بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اضافه کرد: تعداد نمونه‌گیری از بیماران مشکوک کرونایی در سال گذشته 5 هزار و 530 نفر بوده است.
در این مراسم با اهداء گل و لوح تقدیر از پرسنل و متخصصین علوم آزمایشگاهی بیمارستان شهید گنجی برازجان تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/ ب.ا 4080
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     روز.علوم.آزمایشگاه     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >