سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
همه سازمان‌ها در استان بوشهر برای حمایت از فرزند آوری دست‌به‌دست هم دهند/ گزارش تصویری

19 ارديبهشت 1401
سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: همه دستگاه‌ها و سازمان‌های مسئول در استان بوشهر به دور از هرگونه کار نمایشی و شعاری دست‌به‌دست هم دهند و برای افزایش جمعیت تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر قاسم برجوئی‌فرد در نشست با رئیس صداوسیمای استان بوشهر، مدیرکل سازمان ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی سپاه استان بوشهر و کارشناسان مرتبط افزود: در مقوله جمعیت، مشکلات اقتصادی، معیشتی و فرهنگی مؤثر هستند.
دکتر برجوئی فرد اظهار داشت: سیاست‌های جمعیتی ما باید با دو هدف شکل بگیرد.
وی گفت: گروهی در کشور به دلیل مشکلات معیشتی، توان پایینی برای فرزند آوری دارند که سیاست‌گذار باید در اقدامات خود به طرز متفاوتی به این قشر توجه کند.
این مقام مسئول بهداشتی همچنین گفت: گروه دیگری از مردم هستند که توان اقتصادی بالایی دارند ولی به دلایل فرهنگی مایل به فرزند آوری نیستند، در مورد این گروه نیز لازم برای ترغیب فرزند آوری اقدامت فرهنگی و تبلیغی صورت بگیرد.
قوانین و سیاست‌های تشویقی، بعضاً دچار نقص هستند
دکتر برجوئی‌فرد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: متأسفانه قوانینی که در حمایت از فرزند آوری نوشته می‌شود، بعضاً دچار نقایصی است.
سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: با دقیق‌تر دیدن جامعه، باید سیاست‌های مفید، یکسان و به دور از اقدامات شعاری و نمایشی برای همه مردم اجرا شود.
انتهای پیام/ م.ب 2020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     صدا.و.سیما     معاون.بهداشتی     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد    

تاریخ بروز رسانی:   19 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >