سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خط مقدم درمان اورژانس است/ نظارت‌ها بر اورژانس بیمارستان‌های استان بوشهر به‌صورت محسوس و نامحسوس صورت می‌گیرد

21 ارديبهشت 1401
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر اینکه خط مقدم درمان اورژانس است گفت: نظارت‌ها بر اورژانس بیمارستان‌های استان بوشهر به‌صورت محسوس و نامحسوس صورت می‌گیرد.

دکتر احمد یزدان‌پناه در نشست تدوین سند چشم‌انداز توسعه حوزه درمان استان بوشهر و برنامه راهبردی 4 ساله و 8 ساله این معاونت اظهار داشت: سند چشم‌انداز توسعه اورژانس‌های بیمارستانی نیز در دستور کار معاونت درمان دانشگاه قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: نظارت‌ها بر اورژانس‌های بیمارستانی به‌صورت میدانی و به‌صورت محسوس و نامحسوس توسط کارشناسان خبره صورت خواهد گرفت.
دکتر یزدان‌پناه با تأکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین اولویت بیمارستان‌ها و حوزه درمان اورژانس‌ها است افزود: خط مقدم درمان اورژانس است در این بازدیدها از کارشناسان خبره استفاده خواهد شد و مسائل و مشکلات به‌صورت دقیق مورد بررسی و بازرسی قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه نظارت‌ها برای بهبود خدمات است افزود: هدف از بازدیدها و نظارت‌ها از اورژانس‌های بیمارستانی استان بوشهر نظارت بر ارائه خدمات به بیماران و مراجعان است.
دکتر یزدان‌پناه گفت: در میان هیاهوی شیوع ویروس کرونا و نگرانی مردم، خط مقدم مقابله با کرونا فداکارانه در حال خدمت‌رسانی بودند و جلوه‌های زیبایی از ایثار را به نمایش گذاشتند.
وی با بیان اینکه فعالیت در اورژانس سختی و حساسیت خاص خود را دارد گفت: تقویت اورژانس‌های پیش بیمارستانی از اولویت‌های ما در بخش درمان است.
دکتر یزدان‌پناه گفت: افزایش نظارت‌های شبانه و نامحسوس اورژانس پیش بیمارستانی استان، ارزیابی مستمر نظارت‌های انجام‌شده استانی و بررسی نقاط ضعف و قوت آن‌ها به‌منظور ارتقای کیفیت ارائه خدمات در دستور کار ویژه دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر لزوم کاهش فاصله وضع موجود و استانداردهای مطلوب تأکید کرد و افزود: تمامی نظارت‌ها و بازدیدها از مراکز درمانی در راستای ارتقای سطح رضایتمندی بیماران و همراهان آنان انجام می‌شود و پایش‌ها به‌صورت میدانی و شاخص محور ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/ ش.م 2060
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     تدوین.سند.چشم‌انداز     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     معاونت.درمان        

تاریخ بروز رسانی:   21 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >