آیین تکریم و معارفه مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار شد/ گزارش تصویری

29 ارديبهشت 1401
مشاور رییس دانشگاه در امور هماهنگی و برنامه‌ریزی در آیین تکریم و معارفه مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه گفت: قطعا گذر از مسیر جدیدی که شروع شده با دشواری‌هایی همراه خواهد بود.

محسن صحرانورد اضافه کرد: باید در مسیر خدمت به مردم محکم قدم برداشت.
وی افزود: مسیر حق طلبی مسیری سخت است و دشواریهای خاص خود را دارد و البته با تلاش مستمر، اراده ای محکم، توکل به خداوند بزرگ و صبر و پیگیری، این مسیر طی خواهد شد.
مشاور رییس دانشگاه در امور هماهنگی و برنامه‌ریزی تصریح کرد: تیم مدیریتی دانشگاه عزم جدی دارد که در مسیر خدمت به مردم شریف، به هیچ وجه تحت تأثیر فشارهایی که مانع انجام صحیح کارها شوند قرار نخواهد گرفت زیرا همیشه در طول تاریخ مسیر خدمت صادقانه و قانونمند مورد ناخشنودی برخی افراد بوده است.
وی همچنین ضمن تشکر ویژه از خدمات کارکنان واحد آمار و فناوری اطلاعات، از این اداره بعنوان یک اداره نمونه، پرتلاش و مهم دانشگاه یاد کرد.
آئین تکریم و معارفه مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور مشاور رییس دانشگاه در امور هماهنگی و برنامه‌ریزی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و کارکنان مدیریت آمار و فناوری اطلاعات برگزار شد.
در این آئین مهندس اعظم حمادی به‌عنوان سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی و از زحمات مهندس حسین طاهرزاده در طول دوران تصدی مدیریت تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ س.م1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     محسن.صحرانورد     اداره.آمار     مهندس.اعظم.حمادی     مهندس.حسین.طاهرزاده    

تاریخ بروز رسانی:   2 خرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >