با حضور فرماندار شهرستان بوشهر صورت گرفت؛
آئین تکریم و معارفه روسای مرکز بهداشت شهرستان بوشهر برگزار شد

2 خرداد 1401
آئین تکریم و معارفه روسای مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با حضور فرماندار و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، در این آئین، مهندس حمید حبیبی نیا به‌عنوان سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر معرفی و از زحمات مهندس حسن فخرایی در طول دوران تصدی ریاست مرکز بهداشت تقدیر به عمل آمد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آئین از زحمات مهندس حسن فخرایی در ایام اپیدمی کرونا تشکر کرد و بیان داشت: بیش از دو سال از شروع اپیدمی ویروس کرونا در جهان می‌گذرد، فداکاری و جان‌فشانی بخش‌های بهداشت و درمان در این مدت بر کسی پوشیده نیست.
دکتر قاسم برجوئی فرد افزود: شیوع اپیدمی کرونا فرصتی شد تا اهمیت و جایگاه بهداشت و نقش برجسته و تأثیر آن بر سلامت جامعه آشکارتر شود.
وی خاطرنشان کرد: مراتب تقدیر و تشکر خود را بابت فعالیت‌های مؤثر و ارزشمند و ماندگار مهندس حسن فخرایی در زمینه کنترل و مهار اپیدمی بیماری کووید -19، در این ایام پرمشقت ابراز می‌دارم.
سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز در این آیین ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: لازم می‌دانم از همه کارکنان مرکز بهداشت که با همراهی هم برای ارتقای سیستم و مدیریت تلاش نموده‌اند تشکر و قدردانی نمایم.
مهندس حمید حبیبی نیا بیان داشت: ارتقای خدمات سقف ندارد و امیدوار هستم با این روند پرتلاش خدمات را همچنان به بهترین شکل به مردم ارائه دهیم چراکه خون هزاران شهید برای سلامت و امنیت این مرزوبوم ریخته شده و ما باید حافظ ثمرات خون شهدا باشیم.
وی اظهار داشت: امید است با همراهی و همسویی کارکنان مجموعه در جلب رضایت خداوند و بندگان خدا گام‌های مؤثری برداریم.
در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات مهندس حسن فخرایی در طول تصدی مسئولیت قدردانی شد و حکم سرپرستی مسئولیت مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به مهندس حمید حبیبی نیا اهدا شد.
انتهای پیام/ ا.س-3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     مهندس.حسن.فخرایی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     مرکز.بهداشت.بوشهر    
   

تاریخ بروز رسانی:   2 خرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >