سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان:
102 پزشک متخصص و عمومی در بیمارستان شهید گنجی خدمات ارائه می‌کنند

11 تير 1401
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: 102 پزشک متخصص و عمومی در بیمارستان شهید گنجی برازجان به‌صورت شیفت بندی به مردم شهرستان خدمات ارائه می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، شهرام جلال پور در نشست با مسئولین قضایی دشتستان اظهار کرد: در حال حاضر بیمارستان شهید گنجی برازجان تنها مرکز درمانی شهرستان است و گستردگی و وضعیت جغرافیایی شهرستان باعث شده نتوانیم به‌صورت کاملاً مطلوب در خدمت بیماران باشیم ولی همیشه تلاش خود را کرده‌ایم تا حد امکان بهترین خدمات را به مراجعین و بیماران ارائه کنیم.
جلال پور بیان داشت: علاوه بر مردم دشتستان به بیماران دیگر نقاط استان و حتی استان‌های هم‌جوار نیز در بیمارستان شهید گنجی ارائه خدمت می‌شود و علیرغم وجود مشکلات تلاش کرده‌ایم بهترین خدمات را داشته باشیم.
وی  با اشاره به پذیرش بیمار فراتر از ظرفیت بیمارستان ابراز داشت: بیمارستان شهید گنجی ۱۶۰ تختخوابی است و در حال حاضر ۲۳۰ تخت در بیمارستان برای ارائه خدمت به بیماران فعال است و اورژانس ما ۳۸ تخت دارد درحالی‌که ظرفیت استاندارد آن ۱۶ تخت است.
شهرام جلال پور خاطرنشان کرد: در ایام کرونایی در اورژانس بیمارستان بیش از ۸۰ تخت فعال بود.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان تصریح کرد: با تلاش‌های فراوان و حمایت‌های رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خوشبختانه از لحاظ دارویی و درمانی مشکل خاصی نداریم و فقط لازم است از لحاظ فیزیکی فضای اورژانس بیمارستان گسترش یابد و نیروهای درمانی و پرستاران جدید اضافه شوند.
جلال پور بیان کرد: متأسفانه برخی همواره نیمه‌خالی لیوان را می‌بینند و تلاش‌ها و زحمات خالصانه همکارانمان در بیمارستان را نمی‌بینند و انتقادهای غیرمنصفانه می‌کنند.
وی افزود: منکر بروز اشتباه در مجموعه نیستم ولی قطعاً اشتباهات سهوی است و در همه‌جا وجود دارد.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان خاطرنشان کرد: شهروندان و هر فردی از خدمات بیمارستان انتقاد و یا شکایتی دارد، می‌تواند به دفتر رئیس شبکه بهداشت و درمان و یا سرپرست بیمارستان مراجعه نماید و با توجه به مستندات ارائه‌شده مطمئناً رسیدگی‌های لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ س.غ 3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     هفته.قوه.قضاییه     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   11 تير 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >