جشنواره بازی‌های ورزشی به مناسبت هفته ازدواج در پارک شغاب بوشهر برگزار شد

15 تير 1401
با همکاری مرکز بهداشت شهرستان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بوشهر، جشنواره بازی‌های ورزشی به مناسبت هفته ازدواج در پارک شغاب اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، دکتر قاسم برجوئی فرد سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه این جشنواره اظهار داشت: قبل از هرگونه برنامه و طرحی باید زمینه ازدواج سالم را فراهم کرد و این محقق نمی‌شود مگر آنکه به مسائل اجتماعی فرهنگی، روانی و اقتصادی افراد به‌درستی توجه شود.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز اضافه داشت: در این جشنواره که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در پارک شغاب صورت گرفت، زوجین جوانان به همراه فرزندان خود در مسابقات ورزشی شامل زمین حبابی، دارت، پرتاب حلقه، پنالتی گل کوچک و مچ اندازی شرکت کردند.
مهندس حمید حبیبی نیا عنوان داشت: همچنین کارشناسان سلامت روان با آموزش رایگان مهارت‌های فردی ازدواج سالم و ارائه راهکارهای اصولی به زوجین جوان باعث، رفع مشکلات ارتباطی زوجین آن‌ها و فضای صمیمی‌تر در خانواده‌ها را ارائه کردند.
وی ارتباط میان زوجین را یکی از مهم‌ترین موضوعات دانست و اضافه کرد: عدم ارتباط مؤثر میان زوجین می‌تواند خانواده‌های ناموفق تشکیل دهد، تربیت فرزندان را با مشکل روبه‌رو کند، طلاق را زیاد کند و هزاران مورد منفی دیگر را تشدید کند. این موارد از مشکلات گاهی بسیار کوچک در روابط زوجین ایجاد می‌شود.
انتهای پیام/ ا.س-3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جشنواره     بازی‌های.محلی     معاون.بهداشتی     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا        

تاریخ بروز رسانی:   15 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >