رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
در 25 مرکز و پایگاه بهداشتی دشتستان واکسیناسیون کرونا انجام می‌گیرد

26 تير 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: هم‌زمان با اعلام وزارت بهداشت مبنی بر آغاز واکسیناسیون دز یادآور کرونا، در 25 مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه بهداشتی شهرستان دشتستان واکسیناسیون انجام می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، ماریا خویشدوست افزود: اطلاع‌رسانی مراکز تزریق دوز یادآور واکسن کرونا از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی در سطح شهرستان انجام‌گرفته و انتظار داریم که استقبال خوبی از تزریق واکسن توسط مردم صورت گیرد.
 خویشدوست تصریح کرد: در شهرستان از آغاز طرح واکسیناسیون کرونا تاکنون 373 هزار و 940 دوز واکسن تزریق شده که در نوبت اول 166 هزار و 375 نفر، نوبت دوم 147 هزار و 766 نفر و همچنین در نوبت سوم و چهارم در حدود 60 هزار نفر واکسن دریافت نموده‌اند.
وی افزود: با شدت گرفتن سویه جدید ویروس امیکرون و تغییر رنگ‌بندی شهرستان از آبی به زرد، تعداد مبتلایان و مراجعات سرپایی به مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان افزایش‌یافته است که می‌تواند زنگ هشداری برای آحاد جامعه باشد که باید همشهریان علاوه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی (شستشوی دست‌ها، رعایت فاصله‌گذاری؛ استفاده از ماسک) در اسرع وقت واکسیناسیون خود را تکمیل و یا دوزهای یادآور خود را تزریق نمایند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار کرد: مراقبین سلامت و بهورزان در اتاق واکسیناسیون مراکز و پایگاه‌های بهداشتی مستقر هستند و مراجعین می‌توانند برای دریافت واکسن در ساعات اداری به این مراکز مراجعه نمایند.
خویشتدوست تصریح کرد: مرکز خدمات جامع سلامت شهید فرهی در دو نوبت صبح و عصر فعال است و تمامی واکسن‌های موجود در شهرستان در این مرکز برای مراجعین تزریق می‌گردد.

انتهای پیام/ س.غ 3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون.کرونا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     دز.یادآور.کرونا     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   26 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >