معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
نیروی انسانی اصل و اساس هر سازمان است/ اختصاص بیشترین درخواست انتقالی کارکنان حوزه بهداشت از شهرستان عسلویه

22 امرداد 1401
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر اینکه نیروی انسانی اصل و اساس هر سازمان است گفت: بیشترین درخواست انتقالی کارکنان حوزه بهداشت، از شهرستان عسلویه است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر قاسم برجوئی‌فرد در مراسم تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت عسلویه اظهار داشت: هزینه‌های بالای زندگی در عسلویه و شرایط خاص این منطقه، باعث شده است که کارکنان حوزه بهداشت عسلویه، بیشترین درخواست انتقالی را در بین سایر شهرستان‌ها داشته باشند.
وی بابیان اینکه اصل و اساس هر سازمانی سرمایه اجتماعی و نیروی انسانی آن سازمان است افزود: اهمیت زیرساخت‌ها و ابنیه در مرحله بعد قرار دارد.
دکتر برجوئی‌فرد افزود: ندیدن مشکلات نیروی انسانی باعث اختلال در ارائه خدمات می‌شود.
مسئولیت‌پذیری صنایع؛ راهی برای ارائه خدمات بهتر به مردم
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به وجود بسیار زیاد صنایع در منطقه و مشکلات مرتبط با آن، لازم است برای ارائه خدمات بهتر در نظام سلامت، صنایع مسئولیت‌های خود را طبق قانون پذیرفته و انجام دهند.
دکتر برجوئی‌فرد بابیان اینکه حق همه مردم دسترسیِ عادلانه به خدمات نظام سلامت است افزود: یکی دیگر از راه‌هایی که می‌تواند مشکلات نظام سلامت را کاهش دهد، کمک‌های انسان دوستانه خیرین است.

انتهای پیام/ م.ب ۲۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تکریم.معارفه     معاون.بهداشت     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   22 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >