رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
مجتمع‌های مسکونی با دفع غیربهداشتی فاضلاب در گناوه به دادستانی معرفی شدند

1 شهريور 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: مجتمع‌های مسکونی با دفع غیربهداشتی فاضلاب در شهرستان گناوه به دادستانی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه دکتر عصمت حیدری اظهار داشت: در پی شکایت مکرر شهروندان مبنی بر دفع غیربهداشتی فاضلاب توسط مجتمع‌های مسکونی در سطح شهر بازرسان بهداشت محیط به بررسی این مشکل پرداختند.
وی اشاره کرد: متأسفانه این مجتمع‌های مسکونی چاه سپتیک متناسب با جمعیت و ساکنین خود نداشتند و این موضوع منجر به دفع غیربهداشتی فاضلاب و ایجاد مشکل و تهدید علیه سلامت عمومی مردم شده است.
دکتر حیدری بیان داشت: در این راستا به درخواست این شبکه و به دستور دادستان عمومی دادگاه انقلاب شهرستان گناوه با همراهی روسا و نمایندگان ادارات آب و فاضلاب، شهرداری، حفاظت محیط‌زیست، نظام‌مهندسی از مجتمع‌های مسکونی بازدید شد و مشکلات بهداشتی آن‌ها از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در راستای حفظ سلامت شهروندان و رعایت بهداشت محیط خواستار رسیدگی به وضعیت دفع غیربهداشتی فاضلاب این مجتمع‌ها توسط ارگان‌های ذی‌ربط شد و دادستان عمومی شهرستان در این زمینه قول رسیدگی داد.

انتهای پیام/ ک.آ 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه     دکتر.عصمت.حیدری     دفع.غیربهداشتی.فاضلاب     دادستان.گناوه     اداره.آب    

تاریخ بروز رسانی:   1 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >