هم‌زمان با هفته دولت انجام گرفت؛
کلینیک تخصصی، فوق تخصصی و دندانپزشکی ولایت در شهر برازجان افتتاح شد

5 شهريور 1401
در دومین روز از هفته دولت، با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلینیک تخصصی، فوق تخصصی و دندانپزشکی ولایت در شهر برازجان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: در استان بوشهر در حوزه سلامت ۱۲ پروژه در شهرهای مختلف استان در طی هفته دولت افتتاح و ۲۴ پروژه با اعتبار مصوب کلنگ زنی می‌شود.
دکتر حسن ملکی زاده تصریح کرد: ۱۲ پروژه با ۱۴۱ میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد و ۲۴ پروژه عمرانی دیگر با اعتبار ۵۷ میلیارد تومان عملیات اجرایی آن‌ها در طی هفته دولت آغاز می‌شود.
دکتر ملکی زاده بیان کرد: در شهرستان دشتستان ۲ پروژه افتتاح ( کلینیک تخصصی، فوق تخصصی و دندانپزشکی ولایت و دو واحد پانسیون پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت بوشکان) و ۷ پروژه نیز کلنگ زنی خواهند شد.
ملکی زاده بیان کرد: این پروژه با زیر بنای ۲۲۰۰ مترمربع و با اعتباری در حدود ۵۰ میلیارد تومان احداث و تجهیز شده است و در حدود ۱۲ میلیاردتومان تجهیزات پزشکی در این کلینیک مستقر شده است.
 وی همچنین گفت: این کلینیک در سه طبقه احداث شده است و دارای ۳۵ اتاق و ۲۰ مطب جهت استقرار پزشکان متخصص و دندانپزشک است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با تلاش شبانه‌روزی و جهاد گونه همکاران ما در حوزه سلامت و کمک فرماندار و سایر دستگاه‌هایی اجرایی ما توانستیم این پروژه را به مرحله افتتاح برسانیم و هدیه‌ای ناقابل به دستان پرمهر مردم شریف دشتستان بدهیم و خدمتی هرچند کوچک به مردم این دیار ارائه دهیم.
دکتر ملکی زاده گفت: از فرماندار دشتستان که نگاه ویژه‌ای به حوزه سلامت شهرستان دارند و همچنین سایر دستگاه‌هایی که در به انجام رساندن این پروژه با ما همکاری نموده‌اند، صمیمانه سپاسگزاریم.
در حاشیه این مراسم از خدمات و تلاش‌های مدیران بهداشت و درمان دشتستان توسط سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.دولت     افتتاح.کلینیک.تخصصی     کلینیک.فوق‌تخصصی.دندانپزشکی     ولایت     برازجان     شهرستان.دشتستان    
دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >