عملیات اجرایی آزمایشگاه مرکزی زنده‌یاد سید هادی موسوی در شهر برازجان آغاز شد

5 شهريور 1401
در اولین روز از هفته دولت و با حضور استاندار بوشهر، مسئولین استانی و شهرستانی عملیات اجرایی آزمایشگاه مرکزی زنده‌یاد سید هادی موسوی در شهر برازجان آغاز شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در مراسم آغاز عملیات اجرایی آزمایشگاه مرکزی زنده‌یاد سید هادی موسوی گفت: پروژه آزمایشگاه مرکزی زنده‌یاد سید هادی موسوی در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع و با اعتباری در حدود ۲۰ میلیارد تومان در طی یک سال احداث خواهد شد.
 ماریا خویشدوست تصریح کرد: احداث آزمایشگاه مرکزی در شهرستان دشتستان با توجه به تخریبی بودن ساختمان کنونی یکی از اولویت‌های مهم ما در حوزه سلامت شهرستان است و خانواده خیر سلامت زنده‌یاد سید هادی موسوی، در راستای ارتقای خدمات‌رسانی در حوزه سلامت با شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان همکاری کرده‌اند.
خویشدوست همچنین گفت: فرهنگ زیبای انفاق در هر حوزه‌ای به‌ویژه در حوزه سلامت بسیار زیباست و خانواده زنده‌یاد موسوی با این اقدام خود فرهنگ ایثار و انفاق را به زیبایی معنا کرده‌اند و از صمیمانه از این خانواده خیر سلامت سپاسگزاریم.
 وی با بیان اینکه خیرین می‌توانند با ورود به حوزه سلامت به ارتقای خدمت‌رسانی به مردم کمک‌های شایانی نمایند گفت: شاهد کمک‌های بی‌دریغ خیرین سلامت در همه‌گیری بیماری منحوس کرونا به‌نظام سلامت شهرستان بودیم که تا سال‌ها شاهد اثرات مطلوب آن را خواهیم بود.
خویشدوست بیان کرد: انجام کار خیر در هر شرایطی و به هر صورتی، زمانی که با میل فردی شخص صورت پذیرد و هیچ‌گونه اجباری در آن نباشد، حس بسیار خوبی ایجاد می‌کند و نزد خداوند بزرگ ارج و قرب فراوانی دارد.
با حضور استاندار بوشهر، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و فرماندار دشتستان از خانواده خیر سلامت زنده‌یاد سید هادی موسوی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.دولت     افتتاح.آزمایشگاه.مرکزی     آزمایشگاه.سید.هادی.موسوی     برازجان     شهرستان.دشتستان     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >