سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بیشترین سهمیه آزمون استخدامی اورژانس ۱۱۵ بوشهر به عسلویه اختصاص پیدا می‌کند

5 شهريور 1401
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به‌ضرورت ارتقاع خدمات اورژانس پیش بیمارستانی در جنوب استان بوشهر، بیشترین سهمیه آزمون استخدامی اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر به عسلویه اختصاص پیدا می‌کند.

دکتر سید حسین موسوی در نخستین نشست هیأت رئیسه شهرستانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در عسلویه گفت: یکی از نیازهای ضروری اورژانس ۱۱۵ در جنوب استان تأمین نیروی انسانی است.
دکتر موسوی افزود: به دلیل تعدد مأموریت‌ها و عملیات اعزام مصدوم و بیمار، ناوگان اورژانس ۱۱۵ در شهرستان عسلویه در معرض استهلاک زیادی قرار دارد.
وی ادامه داد: تمام تلاش خود را برای بهبود عملکرد اورژانس به کار خواهیم بست و این انتظار را نیز داریم که حوزه صنعت نیز در این راه در کنار ما باشد.
دکتر موسوی خاطرنشان کرد: با توجه به استقرار چهار پایگاه اورژانس در منطقه، مشارکت با صنعت در قالب تفاهم‌نامه موجب ارائه خدمات مطلوب‌تری در این حوزه خواهد شد.
نخستین سفر استانی و نشست هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور سرپرست و معاونین دانشگاه و به‌منظور تحقق شعار گسترش خدمات عادلانه حوزه سلامت با کار جهادی و حضور در میدان و میان مردم برای رفع مشکلات با حضور فرماندار، امام‌جمعه، رئیس شورای راهبردی پتروشیمی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان عسلویه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ م.پ-۱۰۲۵٫
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سرپرست.اورژانس     اورژانس.115     شهرستان.عسلویه     هیئت.رئیسه    

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >