در هفتمین روز از هفته دولت انجام گرفت؛
ششمین مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان عسلویه در روستای زبار افتتاح شد/ گزارش تصویری

9 شهريور 1401
در روز پایانی هفته دولت با حضور مسئولین استانی، شهرستانی و محلی، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی زبار افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان در آئین افتتاحیه گفت: مرکز خدمات جامع سلامت روستای زبار ششمین مرکز خدمات جامع سلامت در شهرستان است که عملیات اجرایی آن در مهرماه ۱۳۹۹ به همت شرکت پتروشیمی زاگرس و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۲۴ مترمربع آغاز شد، امروز شاهد بهره‌برداری از آن هستیم.
محمدامین شایسته نیا تصریح کرد: این مجموعه با زیربنای ۹۶۰ مترمربع و اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال، شامل ۸۰۰ مترمربع زیربنای مرکز و ۱۶۰ مترمربع پانسیون پزشک و سرایداری بنا شده است.
وی اذعان داشت: در کنار همت بلند شرکت پتروشیمی زاگرس، با کمک‌های فرماندار جهادی شهرستان و نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی و پشتوانه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توانستیم آن پروژه را در هفته دولت به بهره‌برداری برسانیم.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، مراسم افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستایی زبار با حضور فرماندار شهرستان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر، نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی، تیم مدیریت شبکه بهداشت و درمان، مدیرعامل و مسئولین شرکت پتروشیمی زاگرس، مسئولین شهرستانی، محلی و با حضور مردم روستای زبار برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.دولت     افتتاح     مرکز.خدمات.سلامت     روستای.زبار     شهرستان.عسلویه     محمدامین.شایسته    

تاریخ بروز رسانی:   9 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >