نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس:
بهورزان در صف اول خدمت‌رسانی به مردم نقشی بی‌بدیل را ایفا می‌کنند/ بهورزان پشتیبان سیستم سلامت هستند

16 شهريور 1401
نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: بهورزان به‌عنوان مراقبین بهداشتی در صف اول خدمت‌رسانی به مردم نقشی بی‌بدیل را ایفا می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، عبدالکریم جمیری در آئین تجلیل از بهورزان شهرستان بوشهر اظهار داشت: حوزه سلامت ازجمله حوزه‌هایی است که تخصص‌های بسیار متعددی را می‌طلبد و بر این اساس افراد با توانایی‌های متفاوت در کنار هم تلاش می‌کنند تا با همدلی خود برنامه‌های حوزه سلامت را پیش ببرند.
وی افزود: در بین فعالان حوزه سلامت، بهورزان به‌عنوان مراقبین بهداشتی در صف اول خدمت‌رسانی به مردم نقشی بی‌بدیل را ایفا می‌کنند چراکه حضور و فعالیت آن‌ها در تأمین، حفظ و ارتقای سلامت از طریق پیشگیری انواع بیماری‌ها و تأثیر این امر در سلامت آحاد مختلف جامعه حیاتی است.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بهورزان با تلاش شبانه‌روزی خود پشتیبان سیستم سلامت هستند و با اجرای برنامه‌های پیشگیری در ارتقاء و صیانت از سلامت جامعه فعالیت می‌کنند، تحسین مجامع بین‌المللی از دستاوردهای کشور عزیزمان در حوزه سلامت در زمینه پیشگیری بیماری‌ها گواه این ادعاست.
 فرماندار شهرستان بوشهر نیز بیان داشت: بهورزان در خط مقدم جبهه سلامت فعالیت می‌کنند و در تمام فصول سال درراه سلامتی مردم می‌کوشند بنابراین اجر و پاداشی بس بزرگ نزد خداوند دارند زیرا عمر خود را وقف خدمت به مردم و حفظ سلامت آنان می‌کنند.
صالح رحیمی عنوان داشت: توسعه سلامت در روستاها مرهون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر انسان‌هایی است که عاشقانه و مخلصانه در ارائه خدمات پیشگیری از تهدیدهای سلامتی برای یکایک آحاد جامعه روستایی در دورافتاده‌ترین مناطق جغرافیایی تلاش می‌کنند.
در مراسمی به مناسبت روز بهورز با حضور نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس و فرماندار بوشهر در سالن فرمانداری از بهورزان نمونه این شهرستان با اهدا تقدیرنامه تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ ا.س-3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نماینده.مجلس     تجلیل     روز.بهورز     عبدالکریم.جمیری     فرماندار     صالح.رحیمی    
مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   16 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >