معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
همدلی و همراهی مسئولان و نقد سازنده اصحاب رسانه، مایه دلگرمی فرزندان استان بوشهر است

28 شهريور 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: حمایت همه‌جانبه نماینده ولی‌فقیه در استان، مسئولان ارشد استان، ائمه جمعه در شهرستان‌ها، مسئولان شهرستانی و به‌ویژه نگاه منصفانه اصحاب رسانه به حوزه سلامت، موجب دلگرمی فرزندان استان بوشهر برای رفع مشکلات موجود می‌شود.

دکتر احمد یزدان‌پناه در آیین معارفه و تکریم سرپرستان جدید و قدیم بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: آنچه زمینه ارتقاء کیفیت خدمات را فراهم می‌سازد، همدلی و هم‌فکری فارغ از هیاهوی سیاسی و همراه با نقد منصفانه اصحاب رسانه است.
دکتر یزدان‌پناه با اشاره به وضعیت حوزه درمان در کشور افزود: مدیریت بیمارستانی به‌خودی‌خود موضوع پیچیده و دشواری دارد و عدم موفقیت در این راه آثار و تبعات ناگواری بر نظام سلامت می‌گذارد.
وی ادامه داد: اهمیت بیمارستان شهید گنجی به‌عنوان دومین بیمارستان بزرگ دانشگاهی استان بوشهر بر هیچ‌کس پوشیده نیست.
دکتر یزدان‌پناه با ابراز قدردانی از تلاش‌های سرپرست سابق بیمارستان گنجی عنوان کرد: شرایط اقتصادی خاص کشور و شیوع کرونا مدیریت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را دشوار کرد، اما حضور مهندس جلال پور و تدابیر خلاقانه وی با همراهی تیم یکپارچه بیمارستان شهید گنجی موجب سربلندی این بیمارستان در بحران کرونا شد.
رفع نواقص با حضور کادر متخصص و متعهد پزشکی، پرستاری و اداری امکان‌پذیر است
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: بدون شک ارائه خدمات به مردم در بیمارستان شهید گنجی دچار نواقصی هست که البته این نواقص ناشی از ایراد در فرایندها بوده و اصلاح این نواقص با حضور کادر متخصص و متعهد پزشکی، پرستاری و اداری امکان‌پذیر است.
حضور نیروی بومی متعهد و متخصص یکی از ویژگی‌های بیمارستان شهید گنجی است
دکتر یزدان‌پناه بابیان اینکه حضور نیروی انسانی بومی در حوزه سلامت از اهمیت بالای برخوردار است، تصریح کرد: بهره‌مندی از نیروی بومی متعهد و متخصص یکی از ویژگی‌های بیمارستان شهید گنجی است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود چنین گفت: حضور میانگین 55 تا 65 متخصص در بیمارستان برازجان وضعیت مطلوبی را ایجاد کرده است، از طرفی زحمات شبانه‌روزی مدافعان سلامت در بیمارستان شهید گنجی باتحمل بار بیش از ظرفیت را نیز شایسته تقدیر کرده است.
دکتر یزدان‌پناه تصریح کرد: افزایش رضایت مردم از خدمات درمانی با تکمیل چرخه خدمات این حوزه درگرو افزایش پزشکان و متخصصان است.
MRI بیمارستان شهید گنجی افزایش اعتماد به تلاش پزشکان بومی استان را به همراه دارد
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان داشت: راه‌اندازی بخش MRI در سال گذشته که با همت و پیگیری نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی و تلاش همه‌جانبه مدیران وقت صورت گرفت رویداد مهمی در حوزه درمان این شهرستان بود که تأثیر خدمات آن، موجب افزایش اعتماد جامعه به تلاش متخصصان و پزشکان بومی استان خواهد شد.
دکتر یزدان‌پناه تصریح کرد: جبران عقب‌ماندگی ناشی از کرونا با تلاش بی‌وقفه برای تأمین نیازهای به‌حق پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان‌ها ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: خبرهای خوشی در حوزه اضافه شدن متخصص در رشته‌های مختلف و همچنین تجهیزات پزشکی در راه است که در آینده نزدیک به اطلاع عموم مردم و اصحاب رسانه خواهد رسید.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


خبر مرتبط:
سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان معارفه شد/ گزارش تصویری


امام‌جمعه برازجان: افزایش رضایتمندی از خدمات، مهم‌ترین رسالت سرپرست جدید بیمارستان شهد گنجی است


رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: تغییرات مثبت زیرساختی بیمارستان شهید گنجی در حوزه خدمات درمانی نیز ادامه یابد


کلمات کلیدی:
معاون.درمان     دکتر.یزدان‌پناه     معارفه.بیمارستان     شهید.گنجی        

تاریخ بروز رسانی:   29 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >