رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
بانوان شاغل در حوزه سلامت نقش بی‌بدیلی در کنترل بیماری کرونا ایفا کرده‌اند/ گزارش تصویری

2 مهر 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بانوان شاغل در حوزه سلامت نقش بی‌بدیلی در کنترل بیماری کرونا ایفا کرده‌اند.

ماریا خویشدوست در حاشیه آیین تجلیل از بانوان بسیجی و جهادگر حوزه سلامت که به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس برگزار شد، افزود: پیش‌ازاین در دوران دفاع مقدس و در زمان اپیدمی بیماری کرونا شاهد بودیم که کادر بهداشت و درمان چگونه به وظیفه ملی و دینی خود عمل کرده و یک کارنامه خوب از خود به جای گذاشته است.
خویشدوست همچنین بیان کرد: زنان شاغل در حوزه بهداشت و درمان به‌عنوان یکی از ارکان خانواده نقش مهمی در سلامت خانواده خود ایفا می‌کنند و هم با ا ایثار و ازخودگذشتگی همانند دوران دفاع مقدس سلامت آحاد جامعه را تأمین می‌کنند.
وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) گفت: عطوفت و رحمت را در دیدگاه نورانی مادر به رحمت و عطوفت رب‌العالمین تشبیه کرده است و زن را مظهر تحقق آمال بشر معرفی نموده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: 232 نفر از بانوان کادر بهداشت و درمان شهرستان عضو فعال کانون بسیج جامعه پزشکی می‌باشند و در عرصه‌های مختلف ورزشی، علمی و هنری مقام‌های برتری در شهرستان کسب نموده‌اند.
معصومه فخرایی یکی از زنان رزمنده 8 سال دفاع مقدس و پیشکسوتان فرهنگی شهر برازجان از رشادت‌ها و ایثار بانوان رزمنده در جبهه‌های جنگ خاطراتی را بیان نمود.
در این مراسم که با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاون امنیتی، سیاسی فرماندار، جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه دشتستان، مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهدای گمنام شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار شد، از بانوان بسیجی و جهادگر فعال در حوزه سلامت شهرستان با اهدای لوح سپاس تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/ س.غ 3030
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     بانوان.بسیجی     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   2 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >