سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان:
فعالیت‌های گروه بهداشت محیط در ارتقاء سطح سلامت جامعه نقش به سزایی دارد/ تلاش خستگی‌ناپذیر در زمان شیوع کرونا

9 مهر 1401
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: فعالیت‌های گروه بهداشت محیط در پیشبرد اهداف وزارت بهداشت و ارتقاء سطح سلامت جامعه نقش به سزایی دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مهندس محمود میر حاجی در آئین تجلیل از بازرسان فعال بهداشت محیط شهرستان کنگان اظهار داشت: فعالیت‌ها و خدمات ارزنده بهداشت محیط در سطح شهرستان بر هیچ‌کس پوشیده نیست.
وی ضمن تبریک روز جهانی بهداشت محیط به‌تمامی همکاران افزود: خدمات صادقانه، فعالیت مجدانه و خستگی‌ناپذیر مهندسین بهداشت محیط در زمان درگیری با ویروس کرونا در سطح شهرستان قابل‌تقدیر است.
مهندس میر حاجی گفت: کنترل ویروس کرونا در سطح شهرستان با توجه به تراکم بالای جمعیت، مرهون زحمات کارشناسان بهداشت محیط و پیگیری‌های مستمر و تلاش خستگی‌ناپذیر آنان است و این مهم با راهبری کارشناس مسئول بهداشت محیط شهرستان و مسئولیت‌پذیری و دانش وی رقم خورد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مهندسین بهداشت محیط از اول اسفندماه تاکنون با انجام اقدامات کنترلی و پیشگیری در زمینه نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی در امور پلمپ اصناف غیربهداشتی، پلمپ اماکن عمومی و ... در ایام کرونا و نظارت بر دفن بهداشتی متوفیان مبتلابه کرونا خوش درخشیدند و موجب کنترل این ویروس منحوس در شهرستان شدند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: امید است با شروع فصل پاندمی آنفولانزا و افزایش شمار مبتلایان به کرونا فعالیت کارشناسان بهداشت محیط بیش‌ازپیش ادامه یابد و موجبات آرامش را در سطح شهرستان فراهم آورند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز اظهار داشت: در این پاندمی همکاران عزیز بهداشت محیط با تلاش شبانه‌روزی و باهدف عالیه تأمین، حفظ و ارتقاء عالی‌ترین درجه سلامت جسمی، روانی، اجتماعی در بخش‌های مختلف صنفی، صنعتی، اداری، خدماتی، آموزشی و بهداشتی درمانی نقش بسیار چشمگیری ایفا کردند.
فاطمه آهو خوش بیان کرد: نظارت بر اجرای گام‌های اول و دوم فاصله‌گذاری اجتماعی در ایام اداری و غیر اداری در گستره عظیم مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی، آرامستان‌ها، بیمارستان، مراکز بهداشتی درمانی و سایر محیط‌های اجتماعی و کاری ازجمله کارهای مؤثری بود که در جهت کنترل طغیان بیماری برداشته شد.
مهندس نوید اسماعیلی کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز گزارشی از عملکرد همکاران در ابعاد مختلف ارائه و به رویکردهای گروه بهداشت محیط در روزهای پیش رو نیز اشاره کرد و بر ثبت کلیه اقدامات در سامانه جامع بازرسی بهداشت محیط و راستی آزمائی عملکرد همکاران تأکید کرد.
در آئینی با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از تعدادی کارشناسان فعال بهداشت محیط و بازرس نمونه در سطح شهرستان کنگان تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
در این آئین سرپرست، معاون بهداشتی و مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و جمعی از کارشناسان و بازرسین این واحد حضور داشتند.


انتهای پیام/ م. س ۳۰۷۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهداشت.محیط     مهندس.محمود.میرحاجی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   9 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >