رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
حمایت از کیفیت زندگی کودکان از اولویت‌های اصلی حوزه سلامت شهرستان گناوه است

18 مهر 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: حمایت از کیفیت زندگی کودکان از اولویت‌های اصلی حوزه سلامت در شهرستان گناوه است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر عصمت حیدری در حاشیه عیادت از نوزادان و کودکان بستری در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه اظهار داشت: امروزه یکی از دستاوردهای مهم حوزه سلامت، بهبود مراقبت‌ها و خدمات بهداشتی درمانی در راستای بهبود کیفیت زندگی کودکان است.
وی ضمن تبریک روز جهانی کودک و آرزوی سلامتی برای کودکان تصریح کرد: شعار امسال هفته ملی کودک" حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی" است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه افزود: حمایت همه‌جانبه از حفظ و ارتقای سلامت کودکان، کاهش بار بیماری‌ها و ناتوانی‌ها، کاهش مرگ‌ومیر و افزایش کیفیت زندگی این گروه سنی از اولویت‌های اصلی بخش‌های بهداشت، درمان و آموزش حوزه سلامت شهرستان است.
دکتر حیدری بیان کرد: دوران کودکی از حساس‌ترین دوران زندگی هر فرد است، لذا توجه به رشد و تکامل کودکان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در واقع هزینه برای دوران کودکی به‌نوعی سرمایه‌گذاری برای آینده است.
در دومین روز از هفته ملی کودک، فرماندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان گناوه و مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از نوزادان و کودکان بستری در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه عیادت کردند.
در این مراسم ضمن تقدیم شاخه گل، پکیج آموزشی و هدایا به کودکان، جهت نشاط و شادمانی این گروه سنی، برنامه عروسک‌گردانی با اجرای نمایش توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نیز انجام شد.
انتهای پیام/ر.د ۳۰۸۰

 آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
عیادت     روز.جهانی.کودک     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   18 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >