مسئول خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تشکیل خیریه بیمارستانی در تمامی بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضروری است

23 مهر 1401
مسئول خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر تشکیل خیریه بیمارستانی در تمامی بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در اسرع وقت تأکید دارد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، حجت‌الاسلام محمود عبدالهی در جلسه‌ با مسئولین بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اظهار داشت: ساماندهی و فعال شدن خیریه‌های بیمارستانی تسریع شود.
وی تصریح کرد: از سال 97- 1396 طرح ایجاد خیریه‌های بیمارستانی مصوب و مقرر گردید که هر بیمارستانی تشکیلاتی تحت عنوان خیریه‌های بیمارستانی داشته باشد.
حجت‌الاسلام عبدالهی تشکیل و فعال‌سازی خیریه بیمارستانی برای تمامی بیمارستان‌ها را مهم ارزیابی و بیان داشت: خیریه بیمارستانی ظرفیت بزرگی است که به‌عنوان بازوی توانایی برای توسعه بیمارستان محسوب شده و می‌تواند دریافتی‌های خیریه را در راستای اهداف درمانی بیمارستان هزینه نماید.
مسئول خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هدف از تشکیل خیریه‌های بیمارستانی را کمک به توسعه بیمارستان‌ها بدون دخالت در بحث مدیریتی بیمارستان عنوان و افزود: تقویت بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیرین در تکمیل امکانات بیمارستانی و توسعه کمی و کیفی بیمارستان از اهداف مهم تشکیل خیریه محسوب می‌شود.
حجت‌الاسلام عبدالهی با اشاره به اساسنامه تشکیل خیریه بیمارستانی تصریح کرد: اعضای مجمع خیریه بیمارستانی شامل 9 عضو بوده و ترکیبی از نیروهای فعال و مشتاق در امر خیریه از پرسنل بیمارستان و همچنین نیروهای فعال و تأثیرگذار خارج از بیمارستان است.
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی نیز اظهار داشت: بی‌شک وجود خیریه بیمارستانی به‌عنوان وزنه خوبی برای مدیریت بیمارستان خواهد بود و ان‌شاءالله با تشکیل این خیریه بتوانیم هر چه بهتر از ظرفیت ایجاد شده در راستای خدمت‌رسانی به عموم بیماران ارجمند استفاده نماییم.
دکتر امین آزاد فر ضمن تأکید بر بهینه‌سازی ارتباط با خیرین و اطلاع‌رسانی شفاف به عموم مردم در راستای تقویت نحوه مشارکت در پروژه‌های درمانی ادامه داد: مشارکت معتمدین شهر در هیئت‌مدیره این تشکل موجب تقویت روحیه مشارکت مردمی و جلب بیشتر کمک‌های خیرین خواهد شد و اعتماد عمومی را تقویت خواهد کرد.
در این جلسه صدیقه براری کارشناس اداره خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، روحانیون و برخی از مسئولین بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ ب.ا- 4080
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خیرین.سلامت     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     دکتر.امین.آزادفر     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   23 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >