کارشناس شبکه بهداشت و درمان عسلویه:
بیش از ۴۶۰۰ خدمت در یک سال اخیر به بانوان شهرستان عسلویه ارائه‌شده است

2 آبان 1401
کارشناس سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: در یک سال اخیر، بیش از ۴۶۰۰ خدمت به بانوان شهرستان عسلویه ارائه‌شده است.

مریم روزبهانی هم‌زمان با هفته سلامت بانوان ضمن تبریک این هفته اظهار داشت: بیش از هزار و ۵۳۰ مورد خدمت ارزیابی تن‌سنجی و الگوی تغذیه به بانوان میان‌سال شهرستان ارائه‌شده است.
روزبهانی بابیان اینکه شعار هفته سلامت بانوان، سلامت زنان، بنیان خانواده و جامعه جوان است، افزود: ۱۴۰۰ خدمت ارزیابی اختلال عملکرد جنسی و ایدز به بانوان ارائه و ۷۰۲ مورد غربالگری زودهنگام تشخیص سرطان سرویکس برای آن‌ها در طول یک سال انجام شده است.
کارشناس سلامت خانواده شبکه بهداشت عسلویه بیان کرد: بیش از ۲ هزار و ۳۶۸ مورد خدمات مامایی و... به بانوان سطح شهرستان در مراکز خدمات جامع سلامت ارائه‌شده است.
وی پوشش واکسیناسیون کووید ۱۹ مادران باردار را ۱۰۰ درصدی اعلام و تصریح کرد: از ۶۹۰ زن باردار شهرستان عسلویه ۲۸۳ نفر میان‌سال می‌باشند که مراقبت‌های ۱۰۰ درصدی را دریافت کرده‌اند.
روزبهانی جمعیت جوان و سرمایه انسانی را از ارکان مهم توسعه کشور دانست و خاطرنشان کرد: زنان بیشترین نقش را در جوانی جمعیت ایفا می‌کنند که امیدواریم با اجرای سیاست‌های کلی حمایت از جوانی جمعیت موفق به پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت کشور گردیم.
انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت.بانوان     مریم.روزبهانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   2 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >