معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
راه‌اندازی بخش درمان ناباروری سطح 2 بیمارستان شهید گنجی برازجان در آینده نزدیک و با تعرفه دولتی/ گزارش تصویری

7 آبان 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از راه‌اندازی بخش ناباروری بیمارستان شهید گنجی برازجان در آینده نزدیک و با تعرفه دولتی خبر داد.

دکتر احمد یزدان‌پناه در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جوانی جمعیت و فرزندآوری، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اقدام به راه‌اندازی درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی ولایت در شهر برازجان خواهد کرد که خدمات مرکز ناباروری را ارائه می‌نماید.
وی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان شهید گنجی تصریح کرد: با شروع فصل پاییز و بازگشایی مدارس تعداد مبتلایان به بیماری‌های تنفسی در استان افزایش یافته که آنفلوانزا شایع‌ترین بیماری تنفسی حال حاضر است.
دکتر یزدان‌پناه بیان داشت: تنها راه پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های تنفسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی مانند استفاده از ماسک و شستشوی مکرر دست‌ها در محیط‌های عمومی است.
وی به خانواده‌ها تاکید کرد: اگر دانش‌آموز آن‌ها دارای علائم بیماری بود حتما وی را در منزل قرنطینه کرده و از رفتن به مدرسه خودداری کنند زیرا از آنجایی که آنفلوانزا قدرت سرایت بالایی دارد بیماری یک نفر باعث ابتلای سایر دانش‌آموزان و خانواده‌های آن‌ها می‌شود.
در این بازدید مدیر روابط عمومی و بین الملل دانشگاه، رئیس اداره نظارت معاونت درمان، کارشناسان معاونت درمان و مدیر منابع فیزیکی و طرح‌های عمرانی دانشگاه معاون درمان را همراهی کردند.  
انتهای پیام/ م.ف۱۰۲۴
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


   

تاریخ بروز رسانی:   7 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >