با هدف پیشگیری از شیوع بیماری‌های تنفسی ؛
دومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه برگزار شد

7 آبان 1401
دومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه با هدف پیشگیری از شیوع بیماری‌های تنفسی و پدیکلوزیس در مدارس و تعیین تکلیف سگ‌های بلاصاحب در سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در حاشیه برگزاری شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گفت: با توجه به شیوع آنفلوانزا در کشور و بازگشایی مدارس تعامل‌هایی با آموزش و پروش شهرستان در راستای پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به بیماری‌های تنفسی و پدیکلوزیس صورت پذیرفته است.
محمدامین شایسته نیا افزود: با توجه به شلوغی کلاس‌های درس دانش آموزان استفاده از ماسک را فراموش نکنند و حتی‌الامکان تهویه کلاس‌ها به‌صورت مستمر برقرار باشد.
شایسته نیا اظهار داشت: بیان مسائل مهم بهداشتی و سلامت غذایی شهرستان از جمله شیوع آنفولانزا، کمیته اتلاف حیوانات ناقل بیماری (سگ‌های بلاصاحب) عدم استفاده کودهای غیربهداشتی مزارع، کمیته سالمندان و ارائه نظرات و راهکارها در جهت پیشبرد هرچه بهتر موضوعات مطرح‌شده در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
ه گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه دومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین در فرمانداری عسلویه برگزار شد.انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
شورای.سلامت     امنیت.غذایی     محمدامین.شایسته‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   7 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >