رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛
45 درصد از جمعیت شهرستان دشتستان تحت پوشش بیمه سلامت هستند

7 آبان 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در حدود 45 درصد از جمعیت شهرستان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

ماریا خویشدوست در نشست با سرپرست بیمه سلامت شهرستان افزود: از جمعیت 267 هزارنفری شهرستان، در حدود 120 هزار نفر آن در قالب بیمه روستایی و بیمه سلامت می‌باشند و با تعاملات مناسبی که فی‌مابین شبکه بهداشت و درمان شهرستان و بیمه سلامت وجود دارد تاکنون توانسته‌ایم خدمات‌رسانی مطلوبی بخصوص در مناطق روستایی به مردم ارائه نماییم.
خویشدوست تصریح کرد: بهره‌برداری از ظرفیت‌های موجود و دانش و توانایی‌های حوزه‌های مختلف در مدیریت بحران نقش بسزایی خواهد داشت و متولیان سلامت جامعه نیز بدون همراهی و همیاری سایر ارگان‌ها و بخش‌ها برای پیشبرد اهداف خود با چالش‌های جدی مواجه خواهند شد.
وی همچنین بیان کرد: کارشناسان بیمه سلامت با همراهی کارشناسان شبکه بهداشت و درمان ماهیانه از مراکز خدمات جامع سلامت که متولی برنامه پزشک خانواده هستند، بازدید به عمل می‌آورند و این بازدیدها نتایج بسیار خوبی در بهتر شدن ارائه خدمات به مردم داشته است.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف و اولویت‌های شبکه بهداشت و درمان در جهت افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به مردم را تعامل با همه دستگاه‌های اجرایی و خدمت‌رسانی، به‌ویژه بیمه سلامت دانست و بر همکاری و تعامل دوسویه با بیمه سلامت شهرستان تأکید کرد.
رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان دشتستان نیز گفت: خوشبختانه در حال حاضر همکاری بسیار خوبی بین سازمان بیمه سلامت  با شبکه بهداشت و درمان شهرستان وجود دارد و تمام سعی و تلاش ما این است که خدمات مطلوبی توسط سازمان ما به افراد تحت پوشش ارائه شود.
رضا پاپری تصریح کرد: در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، سازمان بیمه سلامت متولی درمان ناباروری و نازایی در کشور است و به زوجین نابارور تا سن 49 سالگی خدمات بیمه درمان ناباروری ارائه می‌دهد.
این نشست با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، روسای بیمارستان‌های گنجی و مهر برازجان و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد و از خدمات و تلاش‌های کارشناسان اداره بیمه سلامت شهرستان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     بیمه.سلامت        

تاریخ بروز رسانی:   7 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >