در آئین معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان مطرح شد؛
تحقق اهداف بهداشتی درمانی فقط با تدوین یک برنامه کلی و نقشه راه روشن امکان‌پذیر خواهد بود

9 آبان 1401
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رسیدن به اهداف بهداشتی تنها با تعریف یک برنامه کلی و نقشه راه روشن امکان‌پذیر خواهد بود و این اهتمام و همکاری همه مسئولین دلسوز در شهرستان را طلب می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان دکتر قاسم برجوئی فرد در آئین تکریم و معارفه سرپرستان شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: باید در تمام شهرستان‌ها، بر اساس نیازهای موجود در آن شهرستان اولویت‌ها در منطقه مورد نظر مشخص شود و با استخراج مشکلات و برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری بومی و شهرستانی، یک برنامه کلی تعریف و یک نقشه راه واضح و روشن را تدوین کرد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: اگر توانستیم بهترین بهره را از حداقل‌ها ببریم موفق خواهیم بود و می‌توانیم با استفاده از نیروهای کارآمد و متعهدی که در شبکه‌های بهداشت و درمان وجود دارند، بیشترین خدمت را به مردم ارائه کنیم.
دکتر برجوئی فرد با تقدیر از مهندس ایرج زنده بودی، سرپرست سابق شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: امروز در مراسم تودیع و معارفه‌ای هستیم که در بخشی از آن فردی حضور دارد که تلاش برای محقق شدن عدالت در سلامت را از پایین‌ترین رده بهداشتی شروع کرده و امروز با کوله باری از تجربه در بالاترین رده خدمتی در یک شبکه بهداشتی درمانی بازنشسته می‌شود.
مقام مسئول دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با آرزوی موفقیت برای خانم رفیعی سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان تنگستان بیان داشت: خدمت به مردم افتخاری است که نصیب ما شده است و باید از این فرصت مغتنم به خوبی استفاده کنیم
وی ادامه داد: انتظار داریم که همه ظرفیت‌ها برای احقاق حقوق واقعی مردم تنگستان در بخش سلامت در کنار مجموعه بهداشتی درمان قرار بگیرند تا به مرور شاهد برطرف شدن سایر احتیاجات بهداشتی و درمانی در شهرستان باشیم.


انتهای پیام / ن.ا 3010
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان     تکریم.و.معارفه     رییس.شبکه     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     ایرج.زنده.بودی    
ماه.زرفشون.رفیعی    

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >