سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
ارتقاء سلامت و توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی تنگستان از مهم‌ترین اهداف ماست

10 آبان 1401
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: تلاش در ارتقاء شاخص‌های سلامت را به جد پیگیری می‌کنیم و با توسعه زیرساخت‌ها در جهت دسترسی سریع‌تر مردم به خدمات بهداشتی و درمانی گام بر خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی گفت: ارتقاء سلامت شهرستان و به طبع ارتقاء شاخص‌های بهداشتی و درمانی، توسعه زیرساخت‌ها و کاهش کمبودهای شهرستان از اولویت‌های کاری در شهرستان تنگستان خواهد بود.
وی ادامه داد: امیدوارم در دوران تصدی مسئولیت شبکه بهداشت و درمان تنگستان بتوانم وقت خود را به‌طور بهینه وقف پیگیری مطالبات به‌حق مردم و رفع مشکلات بهداشتی درمانی آنان نمایم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان با بیان اینکه پذیرفته‌ایم که در نظام جمهوری اسلامی ایران در هر پست و جایگاهی که هستیم خدمت کنیم بیان داشت: خدمت به مردم را افتخاری برای خود می‌دانم و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهم بود.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان اظهار داشت: شهرستان تنگستان با بافت عمدتاً روستایی دارای شرایط ویژه‌ای در استان است لذا باید برای تحقق عدالت در سلامت در این شهرستان اهتمام ویژه‌ای برای رفع محرومیت‌ها در حوزه بهداشت و درمان از سوی مسئولین صورت بگیرد.
رفیعی افزود: اگر نتوانیم نیازها و احتیاجات بهداشتی درمانی شهرستان را به‌عنوان اولویت شهرستان به سطح کلان مسئولیتی کشور که محل تصمیم‌گیری است انتقال دهیم نمی‌توانیم شاهد تغییرات مؤثری باشیم لذا همراهی و همدلی همه مسئولین شهرستان برای رفع این محرومیت‌ها لازم است.
ماه زرافشون رفیعی به‌عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان جانشین مهندس ایرج زنده بودی شد.

انتهای پیام / ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان     ماه.زرافشون.رفیعی    

تاریخ بروز رسانی:   10 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >