سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
شبکه بهداشت و درمان و بیمه سلامت کنگان جهت رفع مهم‌ترین نیاز مردم همکاری دارند

10 آبان 1401
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: شبکه بهداشت و درمان و بیمه سلامت با یک هدف مشترک جهت رفع مهم‌ترین نیاز مردم که همان سلامت است در حرکت هستند.

مهندس محمود میر حاجی در نشست با رئیس بیمه سلامت شهرستان، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص نسخه‌نویسی الکترونیک و اجرای آن در کشور، افزود: این امر یکی از گام‌های مؤثر در مجموعه بیمه سلامت و موجب تقویت زیرساخت‌های نظام سلامت دانست
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: مردم با تحت پوشش قرار گرفتن بیمه علاوه برای تأمین بخشی از هزینه‌های درمان از آرامش لازم در هنگام بیماری برخوردار هستند و  نگرانی افراد و خانواده‌ها نیز کاهش می‌یابد و لذا بیمه از اهمیت بالایی برخوردار است.
رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان کنگان نیز افزود: خوشبختانه در حال حاضر همکاری بسیار خوبی بین سازمان بیمه سلامت  با شبکه بهداشت و درمان شهرستان وجود دارد و تمام سعی و تلاش ما این است که خدمات مطلوبی توسط سازمان ما به افراد تحت پوشش ارائه شود.
عقیل عبدالهی پور تصریح کرد: از آنجا که ارائه خدمت باکیفیت، رضایت بیمه‌شدگان و مشتری مداری از اهداف مهم سازمان بیمه سلامت محسوب می‌شود، ادارات سازمان بیمه سلامت آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.
در این نشست که با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و معاون بهداشتی شبکه، کارشناس برنامه پزشک خانواده شبکه و رئیس اداره بیمه سلامت و کارشناس بیمه سلامت برگزار شد، توسط سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از خدمات و تلاش‌های رئیس و کارکنان بیمه سلامت شهرستان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ م. س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان     بیمه.سلامت     محمود.میرحاجی     عقیل.عبدالهی    

تاریخ بروز رسانی:   10 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >