خطرسنجی بیماری‌های قلبی- عروقی و دیابت در ادارات شهرستان بوشهر انجام خواهد شد

23 آبان 1401
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: خطرسنجی بیماری قلبی- عروقی و دیابت در ادارات متقاضی شهرستان بوشهر انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، حمید حبیبی نیا اظهار داشت: این برنامه در راستای اجرای برنامه خود مراقبتی سازمانی است و از سلامت و رفاه کارکنان حمایت می‌کند که از ویژگی‌های آن، همکاری کارکنان و کارفرمایان برای ترویج و ارتقای سلامت و رفاه کارکنان و مردم است.
این مقام مسئول اضافه کرد: برنامه خود مراقبتی سازمانی در ادارات با همکاری پیام‌گزاران سلامت اجرا می‌شود و با توجه به درخواست هر اداره مبنی بر اجرای برنامه غربالگری بیماری قلبی- عروقی و دیابت جهت حداقل ۵۰ نفر از پرسنل، تیم غربالگری مرکز بهداشت پس از هماهنگی‌های لازم در آن اداره جهت اقدام حضور پیدا خواهد کرد.
وی افزود: پیام‌گزاران سلامت ضمن تلاش در جهت افزایش آگاهی پرسنل اداره خود و تشویق آنان در این زمینه اقدامات لازم را در خصوص انجام مکاتبه، تکمیل فرم مربوط، ثبت و ارسال مشخصات همکاران متقاضی به مرکز بهداشت شهرستان انجام دهند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر عنوان کرد: چهارمین جلسه آموزشی پیام‌گزاران سلامت شهرستان با موضوعات اجرای غربالگری بیماری‌های قلبی - عروقی و دیابت، اجرای برنامه عملیاتی سلامت محیط کار و ثبت مستندات آن و معایب تک‌فرزندی در خانواده‌ها در محل سالن اجتماعات شهید احمدی جوان اداره کل کمیته امداد استان بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ ا.س ۳۰۰۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خطرسنجی     بیماری‌های.قلبی.عروقی     دیابت     حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   23 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >