رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
حوزه فرهنگی دانشگاه‌ها نیازمند نگاه جدیدی است/ لزوم تربیت نیروی انسانی بر مبنای اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی

24 آبان 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر لزوم تربیت نیروی انسانی بر مبنای اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی گفت: حوزه فرهنگی جامعه به‌ویژه دانشگاه‌ها نیازمند نگاه جدیدی است.

دکتر حسن ملکی زاده نشست هم‌اندیشی روسای دانشگاه‌های استان در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: تربیت و ارتقا سطح توانمندی‌های فرهنگی دانشجویان در تراز انقلاب اسلامی باید به‌صورت ویژه‌تر از گذشته در دستور کار تمامی دانشگاه‌ها قرار بگیرد و در این راستا برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در تمامی ابعاد باید به‌صورت ساختارمندانه تر کار شود.
وی تصریح کرد: باید بدانیم که رونق حوزه آموزشی با تقویت حوزه فرهنگی ایجاد می‌شود و تقویت این حوزه بر تمامی مسائل و فعالیت دانشگاه اثرگذار است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر ضرورت سیاست‌گذاری کلان برای تقویت حوزه فرهنگ در دانشگاه‌ها تأکید کرد و افزود: اساس کار فرهنگی در دانشگاه‌ها باید مطابق با هویت اخلاقی، انقلابی و ملی صورت بگیرد.
دکتر ملکی زاده بر تربیت نیروی انسانی در دانشگاه‌ها مطابق با آرمان‌های انقلاب اسلامی تأکید کرد و گفت: تولید علم و انجام تحقیقات جزء مأموریت‌های دانشگاه بوده اما اصلی‌ترین رسالت و مأموریت دانشگاه تربیت نیروی انسانی برای آرمان‌های جامعه بر مبنای اعتقادات و حرکت در مسیر اهداف نظام اسلامی است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: تربیت نیروی انسانی بر مبنای اصول و ارزش‌های اسلامی ضروری است و باید با کار فرهنگی ساختارمند در دانشگاه‌ها این مهم تحقق یابد.


انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست.هم.اندیشی     روسای.دانشگاه.ها     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   24 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >